Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

OD KLASY DRUGIEJ MUSISZ REALIZOWAĆ PRZEDMIOTY NA POZIOMIE ROZSZERZONYM (OD 2 DO 4)

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "OD KLASY DRUGIEJ MUSISZ REALIZOWAĆ PRZEDMIOTY NA POZIOMIE ROZSZERZONYM (OD 2 DO 4)"— Zapis prezentacji:

1 OD KLASY DRUGIEJ MUSISZ REALIZOWAĆ PRZEDMIOTY NA POZIOMIE ROZSZERZONYM (OD 2 DO 4)

2 W KLASIE II i III MUSISZ REALIZOWAĆ PRZEDMIOTY OBOWIĄZKOWE J. OBCY I 3 + 3 J. OBCY II2 + 2 J. POLSKI4 + 4 Matematyka 4 + 3 W – F 3 + 3 GODZ. WYCH 1 + 1 RAZEM17 16

3 PRZEDMIOTY ROZSZERZONE I UZUPEŁNIAJĄCE MOŻESZ WYBRAĆ TAK, ABYŚ W SUMIE Z PRZEDMIOTAMI OBOWIĄZKOWYMI REALIZOWAŁ: W KLASIE II 32 GODZ. W KLASIE III29 GODZ.

4 PROPONUJEMY CI WYBÓR 3 PRZEDMIOTÓW REALIZOWANYCH W ZAKRESIE ROZSZERZONYM, PO 1 Z ZAPROPONOWANYCH NASTĘPUJĄCYCH BLOKÓW I j.polski/ biologia/matematyka II historia/geografia/chemia/biologia III wos/fizyka/chemia/geografia/informatyka/ j.angielski/j.niemiecki/j.rosyjski

5 MUSISZ REALIZOWAĆ RÓWNIEŻPRZEDMIOTY UZUPEŁNIAJĄCE: historię i społeczeństwo ( po 2 godz. w kl.II i III) Lub: przyrodę ( po 2 godz. w kl.II i III)

6 PREMYŚL SWÓJ WYBÓR!!! ROZSZERZAJĄC MAKSYMALNIE 3 PRZEDMIOTY, NIE WYSTARCZY GODZIN NA REALIZACJĘ 4 ROZSZERZENIA - ALE MOŻESZ WTEDY WYBRAĆ PRZEDMIOT UZUPEŁNIAJĄCY - NAUKĘ W MNIEJSZYM ZAKRESIE JEDNEGO Z PRZEDMIOTÓW ROZSZERZONYCH, PODSTAWOWYCH LUB REALIZUJĄC INNOWACJĘ, NP.

7 J. ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY JĘZYK ROSYJSKI BIZNESOWY WPROWADZENIE DO HISTORII SZTUKI NOWOCZESNEJ W J. ANG. EKONOMIĘ W PRAKTYCE JĘZYK KLASYCZNY (ŁACIŃSKI) MATEMATYKĘ DLA NIEMATEMATYKÓW MIŁEGO WYBIERANIA Z ROZSĄDKIEM!


Pobierz ppt "OD KLASY DRUGIEJ MUSISZ REALIZOWAĆ PRZEDMIOTY NA POZIOMIE ROZSZERZONYM (OD 2 DO 4)"

Podobne prezentacje


Reklamy Google