Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Czy wiesz…? Czy chcesz…? My Ci podpowiemy! Bezpłatna diagnoza potrzeb Twojej biblioteki i recepta na rozwiązanie większości problemów. Odpowiadaj na zdane.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Czy wiesz…? Czy chcesz…? My Ci podpowiemy! Bezpłatna diagnoza potrzeb Twojej biblioteki i recepta na rozwiązanie większości problemów. Odpowiadaj na zdane."— Zapis prezentacji:

1 Czy wiesz…? Czy chcesz…? My Ci podpowiemy! Bezpłatna diagnoza potrzeb Twojej biblioteki i recepta na rozwiązanie większości problemów. Odpowiadaj na zdane pytania klikając odpowiednie przyciski:

2 Czy…? Czy Twoja biblioteka jest biblioteką publiczną?

3 Czy…? Czy Twoja biblioteka znajduje się w małej miejscowości?

4 Czy chcesz stworzyć ciekawą przestrzeń dla mieszkańców Twojej miejscowości (np. do nauki i poszukiwania pracy) i poznać ich potrzeby? Czy…?

5 Czy… Bezpłatny dostęp do Internetu Wyświetlanie filmów za pomocą projektora multimedialnego Bezpłatny dostęp do informacji i kultury Czy chcesz, by w Twojej bibliotece był:

6 Czy…? Czy chciałbyś oddać do dyspozycji użytkowników Twojej biblioteki sprzęt komputerowy, skaner i ksero?

7 Czy…? Czy potrzebujesz grantów na realizację swoich bibliotecznych pomysłów i wsparcia w znalezieniu współorganizatorów wśród organizacji pozarządowych?

8 Czy…? Czy chcesz wziąć udział w szkoleniach i warsztatach zawodowych oraz dowiedzieć się jak radzą sobie inni bibliotekarze i podzielić się swoimi doświadczeniami?

9 Czy…? Czy chcesz umożliwić ludziom spotkania z ciekawymi osobami, rozwijanie zainteresowań i pogłębianie/nabywanie nowych umiejętności?

10 Czy…? Czy potrzebujesz inspiracji do działania?

11 Czy…? Czy chcesz inspirować ?

12 Po analizie Twoich odpowiedzi stwierdzamy, że… Z myślą właśnie o Twojej bibliotece ruszyła III runda Programu Rozwoju Bibliotek!!! Zgłoś się! A wszystko czego pragniesz dla Twojej biblioteki znajdzie się w zasięgu twoich rąk!


Pobierz ppt "Czy wiesz…? Czy chcesz…? My Ci podpowiemy! Bezpłatna diagnoza potrzeb Twojej biblioteki i recepta na rozwiązanie większości problemów. Odpowiadaj na zdane."

Podobne prezentacje


Reklamy Google