Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzięki korzystaniu z internetowego kalendarza nie musimy zaśmiecać sobie głowy ważnymi datami czy wydarzeniami, wystarczy że dodamy je do naszego kalendarza.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzięki korzystaniu z internetowego kalendarza nie musimy zaśmiecać sobie głowy ważnymi datami czy wydarzeniami, wystarczy że dodamy je do naszego kalendarza."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Dzięki korzystaniu z internetowego kalendarza nie musimy zaśmiecać sobie głowy ważnymi datami czy wydarzeniami, wystarczy że dodamy je do naszego kalendarza i to on zamiast nas będzie o tym pamiętał.

4 Dzięki e-kalendarzowi nie musisz ciągle nosić z sobą kalendarza ani notesu. By mieć dostęp do swoich wydarzeń, lub by umieścić nowo umówione spotkanie wystarczy mieć dostęp do internetu czy to w swoim telefonie czy notebooku!

5

6

7 Korzystanie z naszego e-kalendarza jest niezwykle proste oraz wygodne. W widoku miesiąca widzimy skrócone nazwy wszystkich wydarzeń przyporządkowane konkretnym dniom. Jeśli chcemy zobaczyć szczegóły wydarzenia wystarczy że klikniemy w nazwę tego wydarzenia a w bocznym pasku od razu pojawią się informacje!

8

9 Jeśli interesują nas tylko najbliższe wydarzenia to dostępny jest także widok wydarzeń z najbliższych 7 dni

10 By przejść do innego miesiąca wystarczy kliknąć odpowiednią strzałkę w bocznym pasku

11 Dodawanie znajomych jest niezwykle proste, wystarczy że klikniemy zielony plus, a w bocznym pasku pokaże się formularz dodawania wydarzeń

12 Dzięki hashowaniu w naszym e- kalendarzu dosłownie nikt nie będzie miał dostępu do Twojego hasła ! W razie zapomnienia hasła, zostanie wygenerowane nowy i wysłane na Twojego e-maila! Oczywiście nowe hasło także zostanie zahashowane

13


Pobierz ppt "Dzięki korzystaniu z internetowego kalendarza nie musimy zaśmiecać sobie głowy ważnymi datami czy wydarzeniami, wystarczy że dodamy je do naszego kalendarza."

Podobne prezentacje


Reklamy Google