Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe ALFA Sp. z o.o. powstało w celu projektowania, produkcji i dystrybucji nowoczesnych rozwiązań oświetlenia opartych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe ALFA Sp. z o.o. powstało w celu projektowania, produkcji i dystrybucji nowoczesnych rozwiązań oświetlenia opartych."— Zapis prezentacji:

1

2 Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe ALFA Sp. z o.o. powstało w celu projektowania, produkcji i dystrybucji nowoczesnych rozwiązań oświetlenia opartych na energooszczędnych systemach diod LED.

3 Jako jedna z pierwszych firm na świecie zrealizowaliśmy projekt oświetlenia ulicznego, spełniając wszystkie wymogi oraz normy oświetlenia przy użyciu opraw LED naszej produkcji. KALISZ, ROK 2008: PIERWSZA ULICA Z OŚWIETLENIEM LED W POLSCE!

4 Dzięki wsparciu wybitnych ekspertów w dziedzinie oświetlenia (kadra naukowa Politechniki Łódzkiej) produkty ALFA gwarantują najwyższą jakość dostępną na rynku! Ponadto, dostawcą głównych komponentów naszych opraw, czyli podzespołów świecących (diody LED) jest firma PHILIPS!

5 Zastosowanie rewolucyjnej technologii LED, pozwoliło na zaprojektowanie wyjątkowo efektywnych źródeł światła, z niezwykle wysoką wydajnością świetlną. Jednocześnie, technologia REBEL PHILIPS LUMILEDS, umożliwiła osiągnąć niespotykane dotąd oszczędności finansowe! Pobór energii może zostać zmniejszony, aż o 70%!(w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła)

6 Zaprojektowanie i produkcja opraw ALFA o uproszczonej i trwałej konstrukcji, doprowadziło do wypracowania niezawodnego i wytrzymałego produktu, gotowego sprostać rygorystycznym wymaganiom naszych klientów. Dzięki przeprowadzeniu produkcji opraw ALFA w Polsce, udało się obniżyć cenę do poziomu konkurencyjnego z innymi, mniej wydajnymi źródłami światła. Jednocześnie, utrzymując wysoką jakość i wspierając polską przedsiębiorczość!

7 W związku z obniżonym poborem prądu, oprawy ALFA przyczyniają się bezpośrednio do ratowania środowiska naturalnego naszej planety! Ponadto, w każdym z naszych produktów brak jest jakichkolwiek substancji zagrażających życiu i środowisku naturalnemu. Jako przedsiębiorstwo proekologiczne, jesteśmy dumni z naszych działań mających na celu ochronę środowiska.

8

9 KALISZ, ROK 2009: SIEDZIBA INKUBATORA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

10

11 OSTRÓW WIELKOPOLSKI, ROK 2009: OŚWIETLENIE ULICZNE

12 KRAKÓW, ROK 2009: OŚWIETLENIE ULICZNE

13 WARSZAWA, ROK 2010: PLAC PRZEŁADUNKOWY

14 ŚREM, ROK 2010: TARGOWISKO MIEJSKIE

15 KALISZ, ROK 2008: PIERWSZA INSTALACJA LED W POLSCE

16 KALISZ, ROK 2010: DRUGA ULICA W KALISZU Z OŚWIETLENIEM LED

17 POZNAŃ, ROK 2010: TERMINAL KOLEJOWY

18


Pobierz ppt "Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe ALFA Sp. z o.o. powstało w celu projektowania, produkcji i dystrybucji nowoczesnych rozwiązań oświetlenia opartych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google