Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

R24 Maksimum korzyści z rezerwacji online

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "R24 Maksimum korzyści z rezerwacji online"— Zapis prezentacji:

1 R24 Maksimum korzyści z rezerwacji online
Prezentacja serwisu

2 Czym jest R24? R24 jest nowoczesnym serwisem internetowym umożliwiającym dokonywanie rezerwacji usług przez internet. R24 ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba rezerwacji terminu usługi (np. wizyty) oraz prowadzenia bieżącej komunikacji pomiędzy firmą a jej klientami.

3 Czym jest R24?

4 Korzyści z R24 Dostępność 24h.
Dzięki R24 usługi Twojej firmy dostępne są przez 24 godziny na dobę przez rok. Klienci mogą sami dokonywać rezerwacji, także poza standardowymi godzinami pracy Twojej firmy. Oszczędność czasu. Dzięki R24 możesz lepiej zaplanować pracę swoich pracowników oraz maksymalnie wykorzystać stanowiska pracy. Nie tracisz ponadto czasu na przyjmowanie rezerwacji, potwierdzanie terminów oraz dodatkową komunikację. Budowanie lojalności Klientów. R24 umożliwia budowanie długofalowych relacji z Klientami Twojej firmy. Dzięki R24 poprawiasz komunikację z klientami i co za tym idzie satysfakcję z jakości obsługi klienta.

5 Korzyści z R24 Możliwość pozyskiwania nowych Klientów.
R24 daje możliwości promowania Twojej firmy i jej oferty w internecie. W serwisie prezentowana jest wizytówka Twojej. Możesz także wykorzystać dodatkowe możliwości wyróżnienia swojej oferty. Obniżenie kosztów zakupów w firmie. R24 to także pierwsza platforma na polskim rynku, która ofertuje wspólne zakupy usług i towarów dla firm. Dzięki połączeniu potrzeb naszych użytkowników możemy wynegocjować niższe ceny i lepszą ofertę od dostawców.

6 Jak działa R24 Rejestracja i logowanie
Wprowadzanie informacji o ofercie i dostępności usług Przyjmowanie rezerwacji/ Wprowadzanie rezerwacji klientów Zmiana terminu/usuwanie rezerwacji Ocenianie klientów (usługobiorców) Korzystanie i konfiguracja konta firmy

7 Kliknij przycisk „Zarejestruj się”
Rejestracja i logowanie Krok 1 – Wejdź na R24.com.pl i kliknij przycisk „Zarejestruj się” Kliknij przycisk „Zarejestruj się”

8 Rejestracja i logowanie
Jesteś teraz zalogowany jako Firma, przy pomocy Panelu możesz edytować wszystkie dane.

9 Informacje o ofercie i usługach
Jeśli chcesz aktualizować dane wprowadzone podczas pracy z kreatorem, skorzystaj z zakładek widocznych z lewej strony ekranu. Zmieniaj kategorie, dodawaj lub usuwaj pracowników, usługi lub zasoby, edytuj swój profil

10 Przyjmowanie rezerwacji
Jeśli Klient zarezerwuje usługę w Twojej firmie, otrzymasz wiadomość na swoją skrzynkę odbiorczą znajdującą się w Serwisie.

11 Przyjmowanie rezerwacji
Rezerwacja będzie widoczna również w kalendarzu pracownika lub w kalendarzu usługi- w zależności od wyboru dokonanego przez usługobiorcę.

12 Wprowadzanie rezerwacji
Wprowadzanie rezerwacji polega na samodzielnym wpisaniu jej do kalendarza usługi przez pracownika. Rezerwacja może zostać zamieszczona w kalendarzu pracownika lub w kalendarzu usługi. Wybierz wolny termin

13 Korzystanie i konfiguracja konta firmy
Formy płatności Dane z rejestracji Zmiana adresu Edycja profilu Zmiana loginu Opis firmy

14 Tak z perspektywy klienta wygląda profil Twojej firmy
Perspektywa Klienta Tak z perspektywy klienta wygląda profil Twojej firmy

15 Dziękujemy R24 sp. z o. o. ul. Gen. T. Kutrzeby 16E/8 61-719 Poznań
tel


Pobierz ppt "R24 Maksimum korzyści z rezerwacji online"

Podobne prezentacje


Reklamy Google