Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Internetowa Platforma Przetargowa ww.aukcje-przetargi.pl

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Internetowa Platforma Przetargowa ww.aukcje-przetargi.pl"— Zapis prezentacji:

1 Internetowa Platforma Przetargowa ww.aukcje-przetargi.pl

2 Cel IPP Internetowa Platforma Przetargowa IPP ma ułatwić dokonanie zakupów towarów przemysłowych w relacjach biznesowych firm nie objętych obowiązkiem stosowania przetargów publicznych.

3 Czym jest e-przetarg? E-przetarg jest nowoczesnym programem pozwalajacym dokonywać zakupów towarów i usług od znanych i akceptowanych partnerów - dostawców w formie internetowego przetargu on-line trwającego kilka godzin w ciągu jednego dnia.

4 Zalety e-przetargów Znaczne, natychmiastowe oszczędności w zakresie cen zakupu zwłaszcza przy pierwszych aukcjach (średnio ponad 15 %). Przejrzystość procesu zakupu poprzez obserwację on-line. Istotne skrócenie czasu od podjęcia decyzji o zakupie do wyłonienia dostawcy z wielu kandydatów Ułożenie sobie jasnych, klarownych relacji z wiarygodnymi dostawcami bez prowadzenia osobistych dyskusji. Ocena oferty dostawców na podstawie głównego kryterium ceny oraz kryteriów pomocniczych Czat wszystkich uczestników -możliwość dopytania o szczegóły.

5 Rejestracja w systemie
Rejestracja dotyczy zarówno Dostawców, jak i Nabywców, zainteresowanych organizacją e-przetargu. W formularzu zostaną Państwo poproszeni o wybranie nazwy użytkownika i hasła, które będą Państwo wielokrotnie wykorzystywali do logowania w Platformie Przetargowej.

6 Rejestracja w systemie

7 Zlecenie przeprowadzenie e-przetargu

8 Zlecenie przeprowadzenie e-przetargu

9 Dostępne przetargi

10 Opis przetargu

11 Opis przetargu

12 Rozpoczęcie przetargu

13 Przetarg w toku

14 Licytowanie

15 Widok administratora

16 Zakończenie przetargu

17 Raport końcowy


Pobierz ppt "Internetowa Platforma Przetargowa ww.aukcje-przetargi.pl"

Podobne prezentacje


Reklamy Google