Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gdy się rodziłeś, płakałeś, Gdy się rodziłeś, płakałeś, wszyscy się z Ciebie śmiali, żyj tak, abyś umierając żyj tak, abyś umierając Ty się śmiał a inni.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gdy się rodziłeś, płakałeś, Gdy się rodziłeś, płakałeś, wszyscy się z Ciebie śmiali, żyj tak, abyś umierając żyj tak, abyś umierając Ty się śmiał a inni."— Zapis prezentacji:

1

2 Gdy się rodziłeś, płakałeś, Gdy się rodziłeś, płakałeś, wszyscy się z Ciebie śmiali, żyj tak, abyś umierając żyj tak, abyś umierając Ty się śmiał a inni płakali Ty się śmiał a inni płakali Gdy się rodziłeś, płakałeś, Gdy się rodziłeś, płakałeś, wszyscy się z Ciebie śmiali, żyj tak, abyś umierając żyj tak, abyś umierając Ty się śmiał a inni płakali Ty się śmiał a inni płakali

3 Nie patrz na urodę, ona przemija. Nie patrz na bogactwo, ono znika. Szukaj kogoś takiego,kto doprowadzi Cię do śmiechu. Ponieważ często wystarczy zwykły śmiech, aby rozjaśnić ciemny dzień. Szukaj kogoś, kto zmusi Twoje serce do śmiechu. Nie patrz na urodę, ona przemija. Nie patrz na bogactwo, ono znika. Szukaj kogoś takiego,kto doprowadzi Cię do śmiechu. Ponieważ często wystarczy zwykły śmiech, aby rozjaśnić ciemny dzień. Szukaj kogoś, kto zmusi Twoje serce do śmiechu.

4 W życiu przychodzi taka chwila, w której Ci kogoś tak bardzo brakuje, że chciałbyś go wyjąć ze swoich snów, aby go uścisnąć! W życiu przychodzi taka chwila, w której Ci kogoś tak bardzo brakuje, że chciałbyś go wyjąć ze swoich snów, aby go uścisnąć!

5 Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają, otwierają się inne. otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno, w nie tak mocno, Że nie zauważamy otwartego obok okna! Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają, otwierają się inne. otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno, w nie tak mocno, Że nie zauważamy otwartego obok okna!

6 Sny, które chciałbyś śnić, Zmierzają tam, dokąd chcesz, Spróbuj zawsze być tam, gdzie naprawdę chcesz być. Ponieważ życie jest tylko jedno, Ty masz tylko jedna okazję, robić to, co chcesz robić. Sny, które chciałbyś śnić, Zmierzają tam, dokąd chcesz, Spróbuj zawsze być tam, gdzie naprawdę chcesz być. Ponieważ życie jest tylko jedno, Ty masz tylko jedna okazję, robić to, co chcesz robić.

7 Życzę Ci wiele szczęścia w życiu, Aby Ci się wszystko udawało; Egzaminów, abyś pozostał silny. Łez, abyś pozostał człowiekiem Nadziei, abyś odnalazł szczęście. Życzę Ci wiele szczęścia w życiu, Aby Ci się wszystko udawało; Egzaminów, abyś pozostał silny. Łez, abyś pozostał człowiekiem Nadziei, abyś odnalazł szczęście.

8 Wszyscy, którzy są szczęśliwi, nie zawsze muszą mieć wszystko co najlepsze; Ale próbują, ze wszystkiego, co spotkają na swojej drodze, zrobić najlepsze. Wszyscy, którzy są szczęśliwi, nie zawsze muszą mieć wszystko co najlepsze; Ale próbują, ze wszystkiego, co spotkają na swojej drodze, zrobić najlepsze.

9 Najpiękniejsza przyszłość jest zawsze uzależniona, od dawno zapomnianej przeszłości Najpiękniejsza przyszłość jest zawsze uzależniona, od dawno zapomnianej przeszłości

10 Życie nie mierzy się taktem sekund, Lecz momentami,w których mogłeś odetchnąć! Życie nie mierzy się taktem sekund, Lecz momentami,w których mogłeś odetchnąć!

11 Wyślij tego maila do osób, które są dla Ciebie ważne!

12 do osób, które wywarły jakikolwiek wpływ na Twoje życie do osób, które wywarły jakikolwiek wpływ na Twoje życie

13 …do tych, którzy przynieśli Ci uśmiech, …do tych, którzy przynieśli Ci uśmiech, kiedy go naprawdę potrzebowałeś; …do tych, którzy przynieśli Ci uśmiech, …do tych, którzy przynieśli Ci uśmiech, kiedy go naprawdę potrzebowałeś;

14 …do tych, którzy pokazali Ci pozytywne strony, kiedy Ci się naprawdę nie układało …do tych, którzy pokazali Ci pozytywne strony, kiedy Ci się naprawdę nie układało

15 ….do tych, których przyjaźń jest dla Ciebie ważna ….do tych, których przyjaźń jest dla Ciebie ważna

16 …do tych, z których nie możesz zrezygnować! …do tych, z których nie możesz zrezygnować!

17 pa pa pa pa


Pobierz ppt "Gdy się rodziłeś, płakałeś, Gdy się rodziłeś, płakałeś, wszyscy się z Ciebie śmiali, żyj tak, abyś umierając żyj tak, abyś umierając Ty się śmiał a inni."

Podobne prezentacje


Reklamy Google