Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Leci aniołek mały ma w kieszoneczce opłatek biały i na stole go położy

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Leci aniołek mały ma w kieszoneczce opłatek biały i na stole go położy"— Zapis prezentacji:

1 Leci aniołek mały ma w kieszoneczce opłatek biały i na stole go położy i ode mnie życzenia złoży.

2 Ciepłe są myśli o bliskich, Niech pokój, miłość i szczęście
Piękna jest radość w Święta, Ciepłe są myśli o bliskich, Niech pokój, miłość i szczęście Otoczy dzisiaj nas wszystkich.

3 bo tylko tam jest Boże Narodzenie gdzie jest Miłość
...bo tylko tam jest Boże Narodzenie gdzie jest Miłość. I tyle razy, ile razy człowiek kocha, staje się Boże Narodzenie... Tak niewiele nam potrzeba, by przytulić się do nieba. Zdrowia, szczęścia, bliskich blisko i miłości ponad wszystko. WESOŁYCH ŚWIĄT

4 Narodziłem się NAGI, mówi Bóg, abyś ty potrafił wyrzekać się samego siebie. Narodziłem się UBOGI, abyś ty mógł uznać mnie za jedyne bogactwo. Narodziłem się W STAJNI, abyś ty nauczył się uświęcać każde miejsce. Narodziłem się BEZSILNY, abyś ty nigdy się mnie nie lękał. Narodziłem się Z MIŁOŚCI, abyś ty nigdy nie zwątpił w moją miłość. Narodziłem się W NOCY, abyś ty uwierzył, iż mogę rozjaśnić każdą rzeczywistość spowitą ciemnością. Narodziłem się W LUDZKIEJ POSTACI, mówi Bóg, abyś ty nigdy nie wstydził się być sobą. Narodziłem się JAKO CZŁOWIEK, abyś ty mógł się stać synem Bożym. Narodziłem się PRZEŚLADOWANY OD POCZĄTKU, abyś ty nauczył się przyjmować wszelkie trudności. Narodziłem się W PROSTOCIE, abyś ty nie był wewnętrznie zagmatwany. Narodziłem się W TWOIM LUDZKIM ŻYCIU, mówi Bóg, aby wszystkich ludzi zaprowadzić do domu Ojca." Lambert Noben - "Orędzie z Groty Betlejemskiej"

5 "Albowiem Dziecię nam się narodziło, Syn został nam dany, na Jego barkach spoczęła władza. Nazwano Go imieniem: Przedziwny Doradca, Bóg Mocny, Odwieczny Ojciec, Książę Pokoju." Iz 9,5 Wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Świąt Narodzenia Pańskiego! Oby były ciepłe, pełne spokoju i radości. Niech przyniosą czas odpoczynku i zamyślenia. Niech Miłość prawdziwie rodzi się w sercach, bo Boże Narodzenie jest w nas!

6 Wszelkiej Radości i Miłości od Narodzonego Jezuska życzy
Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia, jest taka moc, co smutek w radość przemienia. Jest taka siła, co spełnia marzenia, to właśnie magia "ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA„ •♥• Wszelkiej Radości i Miłości od Narodzonego Jezuska życzy Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Pracownicy, Rodzice i Uczniowie naszej szkoły.


Pobierz ppt "Leci aniołek mały ma w kieszoneczce opłatek biały i na stole go położy"

Podobne prezentacje


Reklamy Google