Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MAZURY CUD NATURY! Jak głosować?.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MAZURY CUD NATURY! Jak głosować?."— Zapis prezentacji:

1 MAZURY CUD NATURY! Jak głosować?

2 Głosowanie przez TELEFON: SMS

3 Aby zagłosować na Mazury wystarczy: a) wysłać SMS-a na numer 7155
b) wpisując w treści: MAZURY (zapisane wielkimi lub małymi literami). Koszt SMS-a wynosi 1zł netto (całkowity koszt to 1,23 zł). Jak podkreślają organizatorzy konkursu, głosowanie ma 3 główne zalety: jest bardzo szybkie (wystarczy kilka sekund), głosuje się tylko i wyłącznie na Mazury (w głosowaniu internetowym trzeba oddać głos jednocześnie na 7 finalistów) oraz można głosować bez ograniczeń, nawet z jednego telefonu. Oddawanie głosu na Mazury jest możliwe jedynie w kraju danego finalisty (w przypadku Mazur – Polski). Telefon musi być zarejestrowany w Polsce (obcokrajowiec odwiedzający Polskę nie będzie mógł zagłosować z telefonu zarejestrowanego np. w USA).

4 Głosowanie przez INTERNET

5 1. Wejdź na stronę www.new7wonders.com

6 2. Kliknij w baner „Vote now for the 7 Wonders of Nature”

7 3. Wyświetli się 28 miniaturek kandydatów z pustymi kółeczkami z boku
3. Wyświetli się 28 miniaturek kandydatów z pustymi kółeczkami z boku. Klikamy na "Masurian Lake District" i inne 6 propozycji.

8 4. Po wybraniu wszystkich 7 kandydatów, naciśnij CONTINUE TO STEP 2

9 5. Pojawi się ekran rejestracji („Register”)
5. Pojawi się ekran rejestracji („Register”). By oddać głos na kandydatów musisz zarejestrować się w serwisie w tym celu należy wypełnić formularz rejestracji.

10 6. Wpisz swoje dane: Username: nazwę użytkownika (np
6.             Wpisz swoje dane: Username: nazwę użytkownika (np. zulugula) address: adres poczty elektronicznej (aktywny i używany przez użytkownika) Confirm address: wpisz dokładnie taki sam adres jak powyżej Password: hasło (dowolny ciąg znaków) Confirm password: wpisz dokładnie takie samo hasło jak powyżej First (given) name: imię Last (family) name: nazwisko Gender: płeć (female: kobieta    male: mężczyzna) Birthday: data urodzenia (miesiąc - dzień - rok) Country: kraj (np. Poland: Polska)

11 Zaznacz koniecznie "Terms and Conditions" (zgoda na zasady konkursu)
Zaznacz koniecznie "Terms and Conditions" (zgoda na zasady konkursu). Bez tego oddanie głosu będzie  niemożliwe ! Na końcu przepisz kod literowy z obrazka i kliknij na guzik „REGISTER”

12 7. Na podany przez Ciebie adres mailowy przyjdzie mail z adresu  pod tytułem: Acount details for (username) at Vote7. Otwórz wiadomość. W niej otrzymasz informację o nazwie użytkownika utworzonego przez Ciebie nowego konta w serwisie konkursu i podane przez Ciebie hasło. Aby aktywować konto użytkownika i oddać głos należy kliknąć na link lub skopiować do nowego okna przeglądarki internetowej). 8.  Wyświetli się potwierdzenie oddania głosu (Voting confirmed) . Organizator składa Ci gratulacje i przypomina na kogo oddałeś/aś głos. 9. Twój głos został oddany!

13 Głosowanie przez telefon
Nie polecamy!!! Ponieważ jest czasochłonne i kosztowne Instrukcja głosowania przez telefon znajduje się na stronie:

14 FINAŁ PLEBISCYTU 11 listopada 2011 r. Laureatów konkursu poznamy
Do tego czasu trwa głosowanie na najlepszą siódemkę, a Mazury można wesprzeć głosując na różne sposoby, które wcześniej podaliśmy.


Pobierz ppt "MAZURY CUD NATURY! Jak głosować?."

Podobne prezentacje


Reklamy Google