Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przed renowacjąPo rewitalizacji Na terenach pokoszarowych powstał plac rekreacyjny, z inicjatywy mieszkańców nazwany Placem 11 Pułku.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przed renowacjąPo rewitalizacji Na terenach pokoszarowych powstał plac rekreacyjny, z inicjatywy mieszkańców nazwany Placem 11 Pułku."— Zapis prezentacji:

1

2 Przed renowacjąPo rewitalizacji

3 Na terenach pokoszarowych powstał plac rekreacyjny, z inicjatywy mieszkańców nazwany Placem 11 Pułku.

4 Szkoła Podstawowa nr 2Szkoła Podstawowa nr 3 Szkoły zostały odmalowane i odnowione.

5

6 W Krośnie Odrzańskim została otwarta hala sportowo-widowiskowa.

7 W naszym mieście zbudowano również port. Fot. Lucjan Zientek

8 W Krośnie Odrzańskim, a także na trasie drogi powiatowej Krosno Odrzańskie – Łochowice oraz Osiecznica-Marcinowice została zbudowana ścieżka rowerowa.

9 Na terenie naszego miasta został otwarty ORLIK. Odbywają się tam różne zajęcia sportowe tj. wychowanie fizyczne, trening piłki nożnej. Orlik otwarty jest dla wszystkich mieszkańców miasta.

10 PLACE ZABAW W parku i na osiedlu został zbudowany plac zabaw.

11 Chcielibyśmy żeby w naszym mieście było czysto, dlatego został postawiony PSI PAKIET. Żałujemy tylko, że mało osób z niego korzysta.

12

13 W naszym mieście bardzo wiele się zmieniło przez te 20 lat… A co się zmieniło? Nie widzę żadnych zmian… Jestem matką 2-letniego Kubusia i bardzo się cieszę, że mój synek ma miejsce gdzie może się bawić… Jestem zawodnikiem klubu piłki nożnej i cieszę się, że jest nowe boisko, gdzie możemy przeprowadzać treningi… Jestem zadowolona, że młodzież ma gdzie się wybiegać. Przecież to nasza przyszłość…

14 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ!!! Projekt wykonały: Lidia KalskaI f Natalia GałęskaI f Małgorzata OrłowskaI f Klaudia KiewliczI f Marta OrzeszkoI g Gimnazjum im. Henryka Brodatego w Krośnie Odrzańskim. Muzyka Marek Grechuta Ojczyzna


Pobierz ppt "Przed renowacjąPo rewitalizacji Na terenach pokoszarowych powstał plac rekreacyjny, z inicjatywy mieszkańców nazwany Placem 11 Pułku."

Podobne prezentacje


Reklamy Google