Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

I ZMIANA INFRASTRUKTURY NA ZEWNĄTRZ SZKOŁY: - Zamontowano kamery obejmujące swoim zasięgiem teren na zewnątrz szkoły. - Po oględzinach placu wokół szkoły,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "I ZMIANA INFRASTRUKTURY NA ZEWNĄTRZ SZKOŁY: - Zamontowano kamery obejmujące swoim zasięgiem teren na zewnątrz szkoły. - Po oględzinach placu wokół szkoły,"— Zapis prezentacji:

1

2 I ZMIANA INFRASTRUKTURY NA ZEWNĄTRZ SZKOŁY: - Zamontowano kamery obejmujące swoim zasięgiem teren na zewnątrz szkoły. - Po oględzinach placu wokół szkoły, w celu zwiększenia bezpieczeństwa osób przebywających na terenie szkoły zamontowano barierki na schodach przy zejściu do szkoły. - Rozwijając infrastrukturę szkoły zaplanowano wymianę sprzętu na placu zabaw. Montaż urządzeń zaplanowano wraz z nadejściem wiosny(zamarznięte podłoże uniemożliwiło zamontowanie urządzeń do 15.04.2013).

3 II POPRAWA INFRASTRUKTURY WEWNĘTRZNEJ W SZKOLE II POPRAWA INFRASTRUKTURY WEWNĘTRZNEJ W SZKOLE : - Objęto również monitoringiem wejście główne do szkoły i szatni. Umożliwia to kontrolę osób wchodzących i wychodzących ze szkoły co podnosi stan bezpieczeństwa placówki. - Zamontowano gałki na poręczy schodowej przy zejściu na jadalnię.

4 III POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE SZKOŁY: - Nauczyciele i pracownicy obsługi przestrzegają regulaminu dyżurów, pełnią dyżury zgodnie z przydziałem czynności. - szkoła korzysta z usług firmy ochroniarskiej Security, która monitoruje teren wokół szkoły. Odbywają się również patrole policyjne w terenie przyległym do obiektu szkolnego jak również na drogach głównych i osiedlowych.

5 III POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE SZKOŁY Szkoła ściśle współpracuje z: - Komendą Powiatową w Suchej Beskidzkiej - Ochotniczą Strażą Pożarną w Baczynie - Ratownikiem Medycznym - Radą Rodziców ZS-P w Baczynie - Pedagogiem Szkolnym - Gminną Komisją ds. rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii - PPP w Suchej Beskidzkiej

6 Szkoła zdobywa certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo w szkole – już po raz drugi otrzymała tytuł najlepszej szkoły w powiecie suskim w konkursie Odblaskowa szkoła

7

8

9

10

11

12

13

14

15


Pobierz ppt "I ZMIANA INFRASTRUKTURY NA ZEWNĄTRZ SZKOŁY: - Zamontowano kamery obejmujące swoim zasięgiem teren na zewnątrz szkoły. - Po oględzinach placu wokół szkoły,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google