Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pewna kobieta, pani Manager u szczytu swej kariery, czasowo oddelegowana służbowo do Paryża, otrzymuje list od swego narzeczonego, ktory mieszka w innym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pewna kobieta, pani Manager u szczytu swej kariery, czasowo oddelegowana służbowo do Paryża, otrzymuje list od swego narzeczonego, ktory mieszka w innym."— Zapis prezentacji:

1

2 Pewna kobieta, pani Manager u szczytu swej kariery, czasowo oddelegowana służbowo do Paryża, otrzymuje list od swego narzeczonego, ktory mieszka w innym państwie.

3 W liście czyta:

4 Droga Klaudio, nie mogę już dlużej kontynuować naszego związku. Dystans, który nas dzieli jest zbyt duży. Droga Klaudio, nie mogę już dlużej kontynuować naszego związku. Dystans, który nas dzieli jest zbyt duży.

5 Muszę przyznać, że byłem Ci niewierny jakieś 10 razy, od kiedy wyjechałaś i myślę, że ani Ty ani ja na to nie zasługujemy. Bardzo mi przykro. Proszę zwróć mi zdjęcie, które Ci przesłałem. Muszę przyznać, że byłem Ci niewierny jakieś 10 razy, od kiedy wyjechałaś i myślę, że ani Ty ani ja na to nie zasługujemy. Bardzo mi przykro. Proszę zwróć mi zdjęcie, które Ci przesłałem.

6 Z miłością, Robert Z miłością, Robert

7 Kobieta, bardzo zraniona, prosi wszystkie swoje koleżanki w pracy, aby jej sprezentowały zdjęcia swoich narzeczonych, kuzynów, wujków, przyjaciół, znajomych, braci itp…

8 Miesza zdjęcia od koleżanek, razem ze zdjęciem Roberta.

9 Koperta wysłana do Roberta zawierała 57 zdjęć i liścik z notatką :

10 Robert, wybacz, ale za ch..a nie mogę skojarzyć kim jesteś. Poszukaj swego zdjęcia w kopercie i odeślij mi resztę. Robert, wybacz, ale za ch..a nie mogę skojarzyć kim jesteś. Poszukaj swego zdjęcia w kopercie i odeślij mi resztę.

11 Morał: także silnie uderzona, musisz wiedzieć jak wycelować do wroga!!!

12 Prześlij tę wiadomość tylko do kobiet!!!

13 Badź silna nawet jeśli boli! !


Pobierz ppt "Pewna kobieta, pani Manager u szczytu swej kariery, czasowo oddelegowana służbowo do Paryża, otrzymuje list od swego narzeczonego, ktory mieszka w innym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google