Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jak bardzo Ją kochasz...?. Jak bardzo Ją kochasz...?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jak bardzo Ją kochasz...?. Jak bardzo Ją kochasz...?"— Zapis prezentacji:

1

2 Jak bardzo Ją kochasz...?

3 Jeśli jesteś kobietą, jestem pewien, że powinno cię to zainteresować
Jeśli jesteś kobietą, jestem pewien, że powinno cię to zainteresować... Jesteś mężczyzną..., na pewno znasz kobietę, która jest kimś ważnym dla ciebie. Poświęć więc chwilę, żeby to przeczytać, i postaraj się o to, żeby ona też to przeczytała.

4 Dostojny mężczyzna w średnim wieku wchodzi do kawiarni i zajmuje miejsce. Zauważa młodych mężczyzn, którzy dziwnie na niego patrzą.

5 Domyśla się, że ich uwagę przyciągnęła różowa wstążka na jego kołnierzu...

6 Poczuł się nieswojo, ale spojrzał im w oczy i wskazując różową wstążkę zapytał: „Czy chodzi o to?” I tu wszyscy zaczęli się śmiać...

7 Jeden z mężczyzn powiedział: - “Wybacz nam, ale właśnie zauważyliśmy, że ładnie wyglądasz z tą różową wstążką.”

8 Mężczyzna ze wstążką zaprosił tego drugiego do swojego stolika
Mężczyzna ze wstążką zaprosił tego drugiego do swojego stolika. Ten drugi niechętnie, ale skorzystał z zaproszenia. Mężczyzna w średnim wieku bardzo spokojnym głosem powiedział: “Noszę tą wstążkę, aby zwrócić uwagę na niebezpieczeństwo jakie niesie rak piersi”

9 Noszę ją na cześć mojej matki - Przykro mi przyjacielu
Noszę ją na cześć mojej matki - Przykro mi przyjacielu. Czy ona zmarła na raka piersi? - Nie. Jej piersi karmiły mnie, gdy byłem małym dzieckiem i chroniły mnie gdy się bałem i byłem samotny. Jestem wdzięczny, że są zdrowe. -Rozumiem, powiedział ten drugi...

10 Noszę ją również na cześć mojej żony
Noszę ją również na cześć mojej żony Z nią również jest wszystko w porządku ? - Tak. Jej piersi są częścią naszej miłości. Nimi wykarmiła naszą wspaniałą 23-letnią córkę. Jestem im bardzo wdzięczny.

11 Nosisz ją z szacunku dla swojej córki?

12 Nie. Dla mojej córki jest już za późno
Nie. Dla mojej córki jest już za późno. Zmarła miesiąc temu na raka piersi.... Uważała, że jest za młoda, żeby zachorować na raka piersi. Gdy zauważyła guzek, nie przejęła się tym. - Nie czuła bólu i nie przeszkadzało jej to, więc pomyślała, że to nic groźnego.

13 Nieco zawstydzony młody mężczyzna powiedział: Przykro mi, proszę pana
Nieco zawstydzony młody mężczyzna powiedział: Przykro mi, proszę pana. - Ale noszę tą wstążkę na cześć mojej córki. Ona daje mi okazję porozmawiania z innymi ludźmi.Gdy wrócisz do domu porozmawiaj o tym ze swoją żoną, córkami, siostrami i przyjaciółmi Mężczyzna wyciągnął wstążkę z kieszeni swojej kurtki i dał młodemu. Ten zapytał: - Zechciałby pan ją wpiąć?”

14 Niech ta różowa wstążka przypomina wszystkim kobietom, żeby przynajmniej raz w roku robiły mammografię...

15 To nie jest jakiś przyjemny e-mail. Nie. To jest poważne
To nie jest jakiś przyjemny . Nie. To jest poważne. Wyślij go do wszystkich swoich przyjaciół i znajomych. Rak piersi to wróg !!!

16 ...ŚWIECZKA NIE ZGAŚNIE, JEŻELI PODZIELI SIĘ ŚWIATŁEM Z INNYMY... !
NIE POZWÓL TEJ ŚWIECZCE ZGASNĄĆ!


Pobierz ppt "Jak bardzo Ją kochasz...?. Jak bardzo Ją kochasz...?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google