Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Góra Grosza Towarzystwo Nasz Dom

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Góra Grosza Towarzystwo Nasz Dom"— Zapis prezentacji:

1 Góra Grosza Towarzystwo Nasz Dom

2 Nasze przedszkole po raz kolejny uczestniczyło w akcji Góra Grosza.
Ten album fotograficzny zawiera przykładowe strony ułatwiające rozpoczęcie pracy. Aby dodać własne strony, kliknij kartę Narzędzia główne, a następnie kliknij galerię Nowy slajd.

3 Akcja Góra Grosza w szkołach i przedszkolach trwała od 26 listopada do 7 grudnia r. W naszym przedszkolu osobami odpowiedzialnymi za prawidłowy przebieg akcji były mgr Małgorzata Stążka i mgr Magdalena Zawadzka.

4 Celem akcji Góra Grosza było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

5 Zbiórka przeprowadzana była poprzez wrzucanie pieniędzy do specjalnie przygotowanej puszki, która była umieszczona na głównym holu przedszkola. Po zakończeniu zbiórce Komisja przeliczyła zebrane pieniądze, wypełniła protokół oraz wysłała zebrane pieniądze pod wskazany adres.

6 Po zakończonej zbiórce otrzymaliśmy Dyplom…

7 EWALUACJA Dzieci z PM nr 4 w Lubinie nie pozostali obojętni na krzywdę małych dzieci oraz swoich rówieśników. Do przedszkola przynosili drobne monety groszowe. Akcja była bardzo dobrym przedsięwzięciem wychowawczym, gdyż pozwoliła uświadomić dzieciom, że oddając choćby jeden grosz można przyczynić się do zrealizowania wielkich czynów na rzecz dzieci w trudnej sytuacji rodzinnej. W/w akcja powinna być systematycznie przeprowadzana w naszej placówce. Dzięki niej nasi milusińscy nie będą obojętni na otaczające zło oraz będą chętniej pomagać innym osobom.


Pobierz ppt "Góra Grosza Towarzystwo Nasz Dom"

Podobne prezentacje


Reklamy Google