Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

OFERTA DLA PARTNERA FESTIWALU 4M - MIŃSK MAZOWIECKI MIASTO MUZYKI

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "OFERTA DLA PARTNERA FESTIWALU 4M - MIŃSK MAZOWIECKI MIASTO MUZYKI"— Zapis prezentacji:

1 OFERTA DLA PARTNERA FESTIWALU 4M - MIŃSK MAZOWIECKI MIASTO MUZYKI

2 ORGANIZATORZY Organizatorami są trzy mińskie stowarzyszenia, które od lat zajmują się organizacją koncertów i innych wydarzeń kulturalnych, czyli Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe „Ścieżki Nieskończoności”, Stowarzyszenie Niezależna Inicjatywa Kulturalna, Mińskie Towarzystwo Muzyczne oraz Miejski Dom Kultury. Partnerem finansowym Festiwalu 4M jest Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki.

3 IDEA FESTIWALU 4M Idea Festiwalu narodziła się w 2011 roku przy okazji obchodów 590. Rocznicy Nadania Praw Miejskich Miastu Mińsk Mazowiecki. Z tej okazji trzy mińskie stowarzyszenia postanowiły połączyć swoje siły i muzycznie zatrząść miastem! Zarówno pierwsza jak i druga edycja cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, goszcząc na koncertach po kilka tysięcy osób, dlatego organizujemy Festiwal już trzeci raz! Festiwal 4M ma formę 3-dniowej imprezy plenerowej, w tym roku odbędzie się na rozpoczęcie wakacji czyli w dniach czerwca 2013 roku. Przez te trzy dni odbywać się będą liczne koncerty i konkursy, prezentujące różne gatunki muzyczne, by każdy mieszkaniec mógł znaleźć coś dla siebie, a każdy dzień zakończony zostanie występem gwiazdy. A wszystko to za darmo! Dni naszego miasta świętować będziemy bardzo muzycznie, bo to muzyka właśnie jest duszą naszego miasta nad Srebrną. TO NAJWIĘKSZA IMPREZA MUZYCZNA W HISTORII NASZEGO MIASTA!

4 TAK BYŁO W 2011 ROKU

5 TAK BYŁO W 2011 ROKU

6 TAK BYŁO W 2012 ROKU

7 TAK BYŁO W 2012 ROKU

8 TAK BĘDZIE W 2013 ROKU 28 CZERWCA - PIĄTEK
Pierwszy dzień z muzyką poetycką, w klimat której wprowadzi nas ROBERT KASPRZYCKI BAND… … po którym wystąpi GRZEGORZ TURNAU!

9 TAK BĘDZIE W 2013 ROKU 29 CZERWCA - SOBOTA
Drugiego dnia w ramach Festiwalu odbędzie się 7. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Rock in Mińsk Fest… … a gwiazdą wieczoru będzie zespół INDIOS BRAVOS!

10 TAK BĘDZIE W 2013 ROKU 30 CZERWCA - NIEDZIELA Ostatni dzień Festiwalu
4M to koncerty mińskich zespołów: ROZDWOJENIE JAŹNI oraz MUZYKA KOŃCA LATA, a następnie zespołu POLUZJANCI. Festiwal zakończy gwiazda, na którą czekają tysiące mieszkańców naszego miasta, a będzie nią BRODKA!

11 CZEGO OCZEKUJEMY Jesteśmy organizacjami non-profit, nie czerpiemy korzyści finansowych z tytułu organizowania Festiwalu. Jest on w większości finansowany ze środków z budżetu miasta Mińsk Mazowiecki. Niestety nie są to środki wystarczające, by pokryć wszystkie koszty, dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie naszej inicjatywy. Przedstawiamy Państwu kilka ofert w zależności od możliwej wysokości wsparcia. Z naszej strony zapewniamy bardzo szeroką promocję zarówno samego Festiwalu jak i sponsorów. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz fanpage’a, który od 11 maja br. zgromadził blisko 1200 fanów i ich liczba stale wzrasta: Wszystkim sponsorom gwarantujemy, że w gronie sponsorów znajdzie się tylko jeden przedstawiciel danej branży usługowej czy przemysłowej.

12 SPONSORING – WERSJA PODSTAWOWA
kwota od 700 zł do 1300 zł logo na wszystkich materiałach promocyjnych koncertu: na plakacie promującym Festiwal – 1000 sztuk na ulotce – sztuk (w tym insertowane w lokalnej prasie) na bannerach „outdoorowych” na ulicach miasta i powiatu na stronie festiwalowej w reklamach w prasie przy informacjach o Festiwalu podziękowania ze sceny – trzykrotnie podczas koncertów każdego dnia informacja o sponsorze w spocie reklamowym prezentowanym przed Festiwalem na terenie miasta oraz pomiędzy koncertami w każdym dniu Festiwalu – minimum 5 razy każdego dnia Festiwalu umieszczenie logo firmy na wspólnych bannerach festiwalowych wywieszonych na terenie placu, gdzie będzie odbywał się Festiwal logo sponsora oraz informacja o sponsorze zamieszczona na fanpage’u Festiwalu – częstotliwość zamieszczania informacji zależna od wysokości kwoty

13 SPONSORZY GŁÓWNI kwota od 1301 zł do 1999 zł, maksymalnie trzech sponsorów logo na wszystkich materiałach promocyjnych koncertu: na plakacie promującym Festiwal – 1000 sztuk na ulotce – sztuk (w tym insertowane w lokalnej prasie) na bannerach „outdoorowych” na ulicach miasta i powiatu na stronie festiwalowej podziękowania ze sceny – trzykrotnie podczas koncertów każdego dnia informacja o sponsorze w spocie reklamowym prezentowanym przed Festiwalem na terenie miasta oraz pomiędzy koncertami w każdym dniu Festiwalu – minimum 5 razy każdego dnia Festiwalu umieszczenie logo firmy na wspólnych bannerach festiwalowych wywieszonych na terenie placu, gdzie będzie odbywał się Festiwal możliwość zorganizowania stoiska reklamowego na placu, gdzie będzie odbywał się koncert podczas trzech dni Festiwalu wraz z umożliwieniem dystrybucji materiałów reklamowych logo sponsora oraz informacja o sponsorze zamieszczona na fanpage’u Festiwalu – częstotliwość zamieszczania informacji zależna od wysokości kwoty możliwość umieszczenia na fanpage’u Festiwalu przygotowanych przez sponsora ofert reklamowych

14 SPONSOR GENERALNY kwota od 2000 zł, tylko jeden sponsor
tytuł SPONSORA GENERALNEGO FESTIWALU 4M logo na wszystkich materiałach promocyjnych koncertu: na plakacie promującym Festiwal – 1000 sztuk na ulotce – sztuk (w tym insertowane w lokalnej prasie) na bannerach „outdoorowych” na ulicach miasta i powiatu na stronie festiwalowej podziękowania ze sceny – trzykrotnie podczas koncertów każdego dnia informacja o sponsorze w spocie reklamowym prezentowanym przed koncertem na terenie miasta oraz pomiędzy koncertami gwiazd – minimum 5 razy każdego dnia Festiwalu umieszczenie logo firmy na wspólnych bannerach festiwalowych wywieszonych na terenie placu, gdzie będzie odbywał się Festiwal możliwość wywieszenia własnego banneru na terenie placu możliwość rozdawania ulotek przy wejściu na koncert przez wolontariuszy możliwość zorganizowania stoiska reklamowego dla publiczności na placu, gdzie będzie odbywał się koncert podczas trzech dni Festiwalu wraz z umożliwieniem dystrybucji materiałów reklamowych logo sponsora oraz informacja o sponsorze zamieszczona na fanpage’u Festiwalu – częstotliwość zamieszczania informacji zależna od wysokości kwoty możliwość umieszczenia na fanpage’u Festiwalu przygotowanych przez sponsora ofert reklamowych inne działania w zależności od ustaleń

15 KONTAKT www.festiwal4m.pl
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt: Małgorzata Zakrzewska, Dariusz Kulma tel


Pobierz ppt "OFERTA DLA PARTNERA FESTIWALU 4M - MIŃSK MAZOWIECKI MIASTO MUZYKI"

Podobne prezentacje


Reklamy Google