Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jezus Chrystus Mamy tutaj fotografie rzeźb w metalu o ukrzyżowaniu Pana Jezusa. Te rzeźby znajdują się w Amarillo, Texas.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jezus Chrystus Mamy tutaj fotografie rzeźb w metalu o ukrzyżowaniu Pana Jezusa. Te rzeźby znajdują się w Amarillo, Texas."— Zapis prezentacji:

1 Jezus Chrystus Mamy tutaj fotografie rzeźb w metalu o ukrzyżowaniu Pana Jezusa. Te rzeźby znajdują się w Amarillo, Texas. Krzyże również zrobione są z metalu. Teren gdzie znajdują się te rzeźby został ofiarowany. KLIKAJ

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22 Kim jest Jezus Chrystus?

23 W Chemii, On wodę zmienił w wino.
W Biologii, On urodził się nie mając normalnego poczęcia; W Fizyce, On zwyciężył środek ciężkości kiedy wzniósł się do nieba; W Ekonomii On obalił prawa dochodów zmniejszających się kiedy nakarmił 5000 osób 2 rybami i 5 chlebami.

24 W Medycynie, On uzdrawiał chorych i ślepych bez żadnego lekarstwa.
W Historii, On był początkiem i końcem. W Prawie, On mówł, że powinien być nazywany Synem Ojca, Księciem Pokoju. W Religii, On powiedział, że nikt nie przyjdzie do Ojca, nie idąc przez Niego.

25 Kim jest Jezus Chrystus?
Połącz się ze mną i będziemy Jego celebrować, On zasługuje na to; Ręce, które wysłały wszystkim te rozważania, nie zrobiły tego napróżno, i usta które wypowiedziały Amen tej modlitwie radować będą sie na zawsze. Pozostań z Panem Bogiem i zawsze szukaj Jego oblicze. AMEN. W Panu Bogu wszystko znajdziemy!

26 Kim jest Jezus Chrystus??
Największy człowiek historii. Jezus nie miał służących, pomimo tego nazywano Jego Mistrzem. Nie chodził do szkoły, i nazywano Jego Profesorem. Nie miał lekarstw, i nazywano Jego Uzdrowicielem. Nie wygrał bitw wojskowych, i nazwany był zdobywcą świata.

27 On nie popełnił przestępstwa, jednak Jego ukrzyżowali.
Pochowany został w grobie, pomimo tego On żyje do dzisiaj. Jestem dumny(a) służąc przywódcy, który nas kocha! Ja wierzę w Pana Boga i w Jezusa Chrystusa, Jego Syna. Wyślij to rozważanie wszystkim tym którym życzysz jak najlepiej. Nie ignoruj to rozważanie; pamiętaj Pan Jezus powiedział: „Jeżeli ty wyrzekniesz się mnie przed ludźmi, Ja wyrzeknę się ciebie przed moim Ojcem, który jest w niebie”.


Pobierz ppt "Jezus Chrystus Mamy tutaj fotografie rzeźb w metalu o ukrzyżowaniu Pana Jezusa. Te rzeźby znajdują się w Amarillo, Texas."

Podobne prezentacje


Reklamy Google