Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

HBI Polska Katowice,08.12.2010r. Co się dzieje na rynku baz danych w Polsce ? Ile jest przedsiębiorstw w Polsce ? Jak powstrzymać proces starzenia danych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "HBI Polska Katowice,08.12.2010r. Co się dzieje na rynku baz danych w Polsce ? Ile jest przedsiębiorstw w Polsce ? Jak powstrzymać proces starzenia danych."— Zapis prezentacji:

1 HBI Polska Katowice,08.12.2010r

2 Co się dzieje na rynku baz danych w Polsce ? Ile jest przedsiębiorstw w Polsce ? Jak powstrzymać proces starzenia danych ?

3 Produkty bazodanowe w Polsce stają się niezbędnym narzędziem do codziennej pracy Na rynku jest coraz większy popyt na produkty baz danych b2b Zanotowaliśmy wzrost sprzedaży produktów bazodanowych o ok. 25% do roku 2009, o ok. 15% do roku 2008 (spadek w roku 2009)

4 Według danych GUS w Polsce jest ok. 3,5 mln zarejestrowanych firm Według szacunkowych danych, aktywnie działających przedsiębiorstw jest ok. 1,3 mln Skąd taka różnica? Baza GUS zawiera : Jednoosobowe działalności Firmy które nie wyrejestrowały swojej działalności a już nie funkcjonują

5 Praca bieżąca na bazie danych, w tym: Telemarketing Mailing Systematyczna aktualizacja u dostawcy np. HBI, w tym: Informacji posiadanych w bazie Informacji o które, chcemy wzbogacić swoja bazę np. Ilość samochodów, ilość komputerów Sprawozdania finansowe

6

7 Dziękuje za uwagę


Pobierz ppt "HBI Polska Katowice,08.12.2010r. Co się dzieje na rynku baz danych w Polsce ? Ile jest przedsiębiorstw w Polsce ? Jak powstrzymać proces starzenia danych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google