Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Politechnika Śląska w Gliwicach Wydział Organizacji i Zarządzania Katedra Administracji i Prawa Kierownik Katedry: dr hab. Małgorzata Baron - Wiaterek.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Politechnika Śląska w Gliwicach Wydział Organizacji i Zarządzania Katedra Administracji i Prawa Kierownik Katedry: dr hab. Małgorzata Baron - Wiaterek."— Zapis prezentacji:

1 Politechnika Śląska w Gliwicach Wydział Organizacji i Zarządzania Katedra Administracji i Prawa Kierownik Katedry: dr hab. Małgorzata Baron - Wiaterek prof. nzw. w Pol. Śl.

2 Kadra przykładowe kompetencje pracowników Katedry
Pracownicy Katedry i osoby z nią współpracujące posiadają doświadczenie praktyczne z zakresu administracji publicznej. Pracownicy katedry mają również doświadczenie doradcze w zakresie prawa administracyjnego, prawa pracy oraz polityki społecznej. Pracownicy zakładu posiadają doświadczenie praktyczne z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego i prawa własności intelektualnej. Niektórzy z nich mają doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców lub pracy na stanowiskach związanych z tworzeniem i stosowaniem prawa. Część pracowników Katedry posiada prawo do wykonywania zawodu radcy prawnego. Aby edytować stopkę, wybierz: Dla Office 2007: Widok/Wzorzec slajdów. Dla wcześniejszych wersji Office: Widok/Wzorzec/Wzorzec slajdów UWAGA! Aby powrócić do edycji zawartości poszczególnych slajdów, wybierz: Widok/Normalny,

3 Przykładowe projekty wybrane działania pracowników Katedry dla przemysłu
Udział w przygotowaniu założeń teoretycznych dla przygotowania ustawy o aglomeracjach. Opracowanie opinii prawnych z zakresu prawa administracyjnego i polityki społecznej dla potrzeb jednostek samorządu terytorialnego. Opracowanie opinii prawnych w sprawach własności intelektualnych dla potrzeb przemysłu. Przygotowanie i prowadzenie szkoleń, w szczególności z zakresu zarządzania w administracji publicznej, dla pracowników administracji publicznej. Przygotowanie szkoleń z zakresu prawa gospodarczego i prawa własności intelektualnej w ramach programów rozwoju przedsiębiorczości wśród studentów i pracowników Politechniki.

4 Oferta szkoleniowa studia podyplomowe
Zarządzanie w administracji publicznej Interdyscyplinarne studia podyplomowe przeznaczone dla obecnych i przyszłych pracowników sektora publicznego. Program studiów obejmuje wybrane zagadnienia z zakresu prawa administracyjnego i nauki administracji, prawa i praktyki zamówień publicznych, zarządzania i marketingu w sektorze publicznym oraz prawa urzędniczego. Absolwenci studiów zyskują wiedzę niezbędną w pracy współczesnego urzędnika państwowego lub samorządowego. Ukończenie tych studiów może służyć wypełnieniu ustawowego obowiązku podnoszenia kwalifikacji przez pracowników sektora publicznego.

5 Oferta wdrożeniowa działalność konsultingowa i badawcza
Opracowanie opinii prawnych z zakresu: prawa administracyjnego, prawa pracy, prawa cywilnego i gospodarczego, prawa własności intelektualnej. Działalność doradcza w zakresie: polityki społecznej, administracji publicznej, zarządzania w sektorze zarządzania w służbie zdrowia, zarządzania jakością w administracji.

6 Zapraszamy do współpracy
Katedra Administracji i Prawa Ul. Roosevelta 24-26 Zabrze tel. / fax (32)


Pobierz ppt "Politechnika Śląska w Gliwicach Wydział Organizacji i Zarządzania Katedra Administracji i Prawa Kierownik Katedry: dr hab. Małgorzata Baron - Wiaterek."

Podobne prezentacje


Reklamy Google