Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1 WŁOCŁAWEK - INWESTYCJE REALIZOWANE I PLANOWANE DO REALIZACJI O ZNACZENIU PONADLOKALNYM Spotkanie samorządowe nad wnioskami do Strategii województwa kujawsko.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1 WŁOCŁAWEK - INWESTYCJE REALIZOWANE I PLANOWANE DO REALIZACJI O ZNACZENIU PONADLOKALNYM Spotkanie samorządowe nad wnioskami do Strategii województwa kujawsko."— Zapis prezentacji:

1 1 WŁOCŁAWEK - INWESTYCJE REALIZOWANE I PLANOWANE DO REALIZACJI O ZNACZENIU PONADLOKALNYM Spotkanie samorządowe nad wnioskami do Strategii województwa kujawsko – pomorskiego Włocławek, dnia 29 sierpnia 2012 r.

2 2 Inwestycje realizowane drogowe : Przebudowa drogi krajowej nr 1 w granicach administracyjnych miasta Włocławek; Przebudowa drogi krajowej nr 1 w granicach administracyjnych miasta Włocławek; Skomunikowanie terenów inwestycyjnych miasta Włocławek – Przebudowa ul. Kapitulnej do połączenia z rondem Falbanka oraz z Zazamczem do ul. Wienieckiej. Skomunikowanie terenów inwestycyjnych miasta Włocławek – Przebudowa ul. Kapitulnej do połączenia z rondem Falbanka oraz z Zazamczem do ul. Wienieckiej.

3 3 Inwestycje realizowane sport i rekreacja: Dwie przystanie miejskie: u ujścia rz. Zgłowiączki i na Zalewie Wiślanym; Dwie przystanie miejskie: u ujścia rz. Zgłowiączki i na Zalewie Wiślanym; Pływalnia miejska na Słodowie; Pływalnia miejska na Słodowie; Stadion: piłkarski i lekkoatletyczny. Stadion: piłkarski i lekkoatletyczny.

4 4 Inwestycje realizowane rewitalizacja: Zagospodarowanie Włocławskich Bulwarów; Przebudowa Starego Rynku i uliczek nad Wisłą; Przebudowa ul. Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsudskiego; Przebudowa Teatru Impresaryjnego.

5 5 Inwestycje planowane do realizacji Kontynuacja inwestycji drogowych: Budowa drogi łączącej: Budowa drogi łączącej: a) ul. Kruszyńską na wysokości Al. Królowej Jadwigi do ul. Kaliskiej; b) ul. Kaliską z ul. Wiejską; c) ul. Wiejską z ul. Kapitulną; d) ul. Obwodową od ul. Wienieckiej do ul. Toruńskiej Przebudowa drogi krajowej nr 62 będącej w złym stanie technicznym od ronda przy tamie do ronda Falbanka. Przebudowa drogi krajowej nr 62 będącej w złym stanie technicznym od ronda przy tamie do ronda Falbanka.

6 6 Kontynuacja rewitalizacji Śródmieścia: ul. 3 Maja – kamienice; ul. 3 Maja – kamienice; Dworzec PKP/PKS – w formule PPP; Dworzec PKP/PKS – w formule PPP; Plac Wolności; Plac Wolności; Park im. Henryka Sienkiewicza. Park im. Henryka Sienkiewicza.

7 7 Rekreacja: II etap budowy przystani na Zalewie Włocławskim (pole namiotowe i campingowe, urządzenia sportowo – rekreacyjne, gastronomia) – program uzupełniający ofertę innych marin nad Zalewem; II etap budowy przystani na Zalewie Włocławskim (pole namiotowe i campingowe, urządzenia sportowo – rekreacyjne, gastronomia) – program uzupełniający ofertę innych marin nad Zalewem; Zagospodarowanie Słodowa – rozpoczęte budową pływalni miejskiej (program rekreacyjno – sportowy). Zagospodarowanie Słodowa – rozpoczęte budową pływalni miejskiej (program rekreacyjno – sportowy).

8 8 Infrastruktura komunalna: RZUOK w Machnaczu (działający na obszarze 8 gmin) – inwestycje dostosowujące do wymogów ustawy o utrzymaniu w czystości i porządku w perspektywie 2014 - 2020; RZUOK w Machnaczu (działający na obszarze 8 gmin) – inwestycje dostosowujące do wymogów ustawy o utrzymaniu w czystości i porządku w perspektywie 2014 - 2020; Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej – inwestycje o znaczeniu lokalnym; Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej – inwestycje o znaczeniu lokalnym; Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji – inwestycje o znaczeniu lokalnym. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji – inwestycje o znaczeniu lokalnym.

9 9 W Ł OC Ł AWEK INWESTYCJE REALIZOWANE I PLANOWANE DO REALIZACJI O ZNACZENIU PONADLOKALNYM Dziękuję za uwagę 29.08 2012 r.


Pobierz ppt "1 WŁOCŁAWEK - INWESTYCJE REALIZOWANE I PLANOWANE DO REALIZACJI O ZNACZENIU PONADLOKALNYM Spotkanie samorządowe nad wnioskami do Strategii województwa kujawsko."

Podobne prezentacje


Reklamy Google