Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Niezawodne dostarczanie energii w obszarach szczególnie wrażliwych

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Niezawodne dostarczanie energii w obszarach szczególnie wrażliwych"— Zapis prezentacji:

1 Giętka rura dwuścienna FLEXWELL® FSR do zasilania agregatów prądotwórczych

2 Niezawodne dostarczanie energii w obszarach szczególnie wrażliwych
Sale operacyjne Budynki biurowe, hotele Centra obliczeniowe Centra logistyczne Komunikacja lotnicza i drogowa Telekomunikacja Centra usługowe, windy itp. Wszędzie tam gdzie chwilowy chociażby brak zasilania może spowodować nie tylko znaczne szkody np. przez utratę danych, ale też ma wpływ na bezpieczeństwo człowieka jak np. w komunikacji czy w służbie zdrowia.

3 Niezawodne dostarczanie energii w obszarach szczególnie wrażliwych
Podstawowym wymaganiem w stosunku do instalacji agregatowych jest absolutna pewność zadziałania, niezawodność i bezpieczeństwo pracy. Agregat przejmuje główną rolę dostarczania energii i w przypadku jego niesprawności nie ma co go zastąpić.

4 Giętka rura dwuścienna FSR dostarcza ON do agregatów prądotwórczych
Eliminacja obawy, że agregat prądotwórczy zasilany olejem napędowym może nie zadziałać, ponieważ system dostarczania paliwa ze zbiorników nie jest niezawodny, i podstawowa funkcja zasilania rezerwowego jest niewykonalna.

5 Giętka rura dwuścienna FLEXWELL ® FSR Budowa rury
Jest to w pełni zwarty system dwuścienny! (nie rura w rurze) Wewnętrzna rura przewodowa ze stali nierdzewnej lub Oplot wzmacniający z blach stalowych Rura zewnętrzna ze stali nierdzewnej Zewnętrzny płaszcz z PE (usuwalny w strefach zagrożenia pożarowego)

6 Giętka rura dwuścienna FLEXWELL ® FSR Monitoring szczelności
Rura dwuścienna umożliwia ciągłą kontrolę szczelności zarówno rury przewodowej jak i zewnętrznej Specjalne otwory w przyłączu zapewniają dostęp do przestrzeni międzypłaszczowej Możliwy nadciśnieniowy system kontroli szczelności (ciśnienie w międzypłaszczu wyższe od ciśnienia w rurze przewodowej)

7 Giętka rura dwuścienna FLEXWELL ® FSR Giętkość
Łatwość kształtowania rury Minimalny promień gięcia; dla rury DN cm Możliwość prowadzenia dowolną trasą Możliwość mocowania do ścian i sufitów Łatwy handling w kanałach

8 Giętka rura dwuścienna FLEXWELL ® FSR „Nieskończona długość”
Dostarczana na bębnie lub w zwoju Układana w jednym odcinku Brak połączeń na trasie Możliwość odcięcia dowolnie długiego odcinka Szybki i łatwy montaż

9 Giętka rura dwuścienna FLEXWELL ® FSR Przyłącza
System posiada specjalny rodzaj przyłączy przystosowany do rur FSR W ofercie przyłącza - z kołnierzem okrągłym jednolitym i dzielonym - oraz z gwintem zewnętrznym rurowym Typu GRAPA dla ciśnień roboczych do 10 bar Spawane dla ciśnień roboczych do 25 bar Przyłącza posiadają otwór do monitoringu, przy dostawie zamknięty korkiem.

10 Giętka rura dwuścienna FLEXWELL ® FSR Zakres oferty

11 Giętka rura dwuścienna FLEXWELL ® FSR Z gładkościenną rurą przewodową

12 Giętka rura dwuścienna FLEXWELL ® FSR Przykłady realizacji

13 Giętka rura dwuścienna FLEXWELL ® FSR Schemat instalacji paliwowej

14 Thank you for your attention Brugg Systemy Rurowe Sp .z o.o.


Pobierz ppt "Niezawodne dostarczanie energii w obszarach szczególnie wrażliwych"

Podobne prezentacje


Reklamy Google