Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Matematyka to nie tylko liczby i działania. Odkryj ją wokół siebie, poznaj świat z jej punktu. Wykonaj zdjęcia oraz przedstaw je w ciekawej formie. Najlepsze.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Matematyka to nie tylko liczby i działania. Odkryj ją wokół siebie, poznaj świat z jej punktu. Wykonaj zdjęcia oraz przedstaw je w ciekawej formie. Najlepsze."— Zapis prezentacji:

1

2 Matematyka to nie tylko liczby i działania. Odkryj ją wokół siebie, poznaj świat z jej punktu. Wykonaj zdjęcia oraz przedstaw je w ciekawej formie. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej.

3 Lubisz fotografować? Zaprezentuj nam swoją wyobraźnię oraz twórczą interpretację świata i matematyki. Konkurs umożliwi wam zainteresowanie się matematyką i poznanie jej na nowo. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

4 Przykładem może być przedstawienie szczytów gór jako wykresu liniowego

5 Albo kwiatów jako symetrii w przyrodzie

6 Wyzwanie złapania matematyki w kadr aparatu rzucamy wszystkim uczniom Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej i życzymy powodzenia ;)

7 Szkolny konkurs potrwa do 30 września 2012. To dużo czasu do zalezienia twórczej, matematycznej inspiracji ;) Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 października, podczas otwarcia wystawy.

8 O szczegóły konkursu prosimy pytać Lidkę Ryczek z IId oraz Kingę Naprawa z IIb. Do nich prosimy składać także gotowe prace.


Pobierz ppt "Matematyka to nie tylko liczby i działania. Odkryj ją wokół siebie, poznaj świat z jej punktu. Wykonaj zdjęcia oraz przedstaw je w ciekawej formie. Najlepsze."

Podobne prezentacje


Reklamy Google