Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Błędy popełniane przy tworzeniu prezentacji – zadanie dodatkowe

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Błędy popełniane przy tworzeniu prezentacji – zadanie dodatkowe"— Zapis prezentacji:

1 Błędy popełniane przy tworzeniu prezentacji – zadanie dodatkowe
Każdy slajd zawiera typowe błędy jakie popełniają początkujący twórcy prezentacji. Znajdź ich jak najwięcej. na

2 Tworzenie i przedstawianie dynamicznych prezentacji
Nowy, intuicyjny interfejs Program Office PowerPoint 2007 charakteryzuje się nowym, intuicyjnym interfejsem użytkownika, nazywanym Wstążką, który umożliwia tworzenie lepszych prezentacji szybciej niż we wcześniejszych wersjach programu PowerPoint. W programie Office PowerPoint 2007 udostępniono nowe, udoskonalone efekty, motywy (motyw: Zestaw ujednoliconych elementów projektu, takich jak kolor, czcionki i grafika, które nadają dokumentowi określony wygląd.) i rozszerzone opcje formatowania, przydatne podczas tworzenia wspaniale wyglądających, dynamicznych prezentacji w znacznie szybszy sposób. Dzięki tym elementom można: Odnajdywać funkcje i polecenia na intuicyjnie uporządkowanych kartach i w powiązanych grupach. Oszczędzać czas i tworzyć lepsze prezentacje, wybierając łatwo dostępne opcje formatowania z galerii wstępnie zdefiniowanych szybkich stylów (szybkie style: Kolekcje opcji formatowania, które ułatwiają formatowanie dokumentów i obiektów.), układów, formatów tabel, efektów itp. Wykorzystywać możliwości funkcji podglądu na żywo, aby przeglądać dostępne opcje formatowania przed ich zastosowaniem. Na poniższej ilustracji przedstawiono przykładową Wstążkę.

3 Nowy interfejs Karty zostały zaprojektowane pod kątem określonych zadań. Grupy w ramach poszczególnych kart dzielą zadania na podzadania. Przyciski poleceń dostępne w poszczególnych grupach pozwalają wywoływać plecenia lub wyświetlać zawierające je menu.

4 Motywy i szybkie style Program Office PowerPoint 2007 jest wyposażony w nowe motywy, układy i szybkie style udostępniające użytkownikowi szeroki wybór opcji podczas formatowania prezentacji.

5 Co to jest motyw Połączenie kolorów motywu, czcionek motywu i efektów motywu. Motyw można stosować do pliku w jednej operacji

6 Niestandardowe układy slajdów
Dzięki programowi Office PowerPoint 2007 użytkownik nie musi korzystać wyłącznie z układów zawartych w pakiecie. Można teraz tworzyć własne układy niestandardowe, które mogą zawierać dowolną liczbę symboli zastępczych  Należą do nich takie elementy jak wykresy, tabele, filmy, obrazy, grafika SmartArt i obiekty clipart, a nawet wiele zestawów wzorców slajdów z niestandardowymi układami dla różnych tematów slajdów. Można też zapisywać utworzone i dostosowane układy do późniejszego użycia.

7 Tekst użyty w prezentacji pochodzi z pomocy programu Power Point


Pobierz ppt "Błędy popełniane przy tworzeniu prezentacji – zadanie dodatkowe"

Podobne prezentacje


Reklamy Google