Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SZPIF – Harmonogram, Opis narzędzi, Schemat bazy danych

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SZPIF – Harmonogram, Opis narzędzi, Schemat bazy danych"— Zapis prezentacji:

1 SZPIF – Harmonogram, Opis narzędzi, Schemat bazy danych
Łukasz Wiatrak Marta Kowalczyk Krzysztof Cywicki

2 Harmonogram Prac 13.III.2009 – Prezentacja Tematyki Projektu
20.III.2009 – Prezentacja Harmonogramu, Narzędzi, Schematu bazy danych 27.III.2009 – Zakończenie implementacji funkcjonalności Zarządzania Pracownikami 10.IV.2009 – Zakończenie implementacji funkcjonalności Zarządzania Projektami 24.IV.2009 – Zakończenie implementacji funkcjonalności Przydziału Zadań 8.V.2009 – Zakończenie implementacji funkcjonalności Rozliczania Pracowników

3 Spis Narzędzi MS SQL Server 2008 .NET 3.5 SP1
Visual Studio 2008 Team Suite Edition C# 3.0 Nunit 2.4.8 GhostDoc

4 MS SQL Server 2008

5 MS SQL Server 2008 Microsoft SQL Server (MS SQL) to system zarządzania bazą danych, wspierany i rozpowszechniany przez korporację Microsoft. Jest to główny produkt bazodanowy tej firmy, który charakteryzuje się tym, iż jako język zapytań używany jest przede wszystkim Transact-SQL, który stanowi rozwinięcie standardu ANSI/ISO.

6 MS SQL Management Studio 2008
SQL Server Management Studio jest narzędziem dołączonym do Microsoft SQL Server 2008 w celu konfiguracji, zarządzania i administrowania wszystkich komponentów Microsoft SQL Server.

7 .NET 3.5 SP1 Platforma programistyczna opracowana przez Micro-soft, obejmująca środowisko uruchomieniowe i biblioteki klas dostarczające standar-dowej funkcjonalności dla aplikacji.

8 .NET 3.5 SP1 - CLR CLR to środowisko uruchomieniowe dla platformy .NET, przewidziane do pracy na wielu systemach operacyjnych i maszynach, jak Microsoft Windows, Unix czy Macintosh. Jest to maszyna wirtualna, która wykonuje kod wyrażony w Common Intermediate Language. Wspólne środowisko uruchomieniowe to podstawa całego systemu .NET Framework.

9 Visual Studio 2008 Team Suite Edition
Zestaw narzędzi programistycznych wspomagających pisanie aplikacji na platformie .NET. W jego skład wchodzi między innymi Debuger oraz Profiler, oraz narzędzia do tworzenia diagramów klas.

10 C# 3.0 Zaawansowany wieloparadygmatowy język programowania z silnym wsparciem dla programowania obiektowego Silnie typizowany Ściśle powiązany ze środowiskiem .NET (na poziomie składni języka)

11 Co wyróżnia C# Wbudowane w język wsparcie dla obsługi zdarzeń
Indeksery Properties Atrybuty Wsparcie dla tworzenia dokumentacji (oparte o XML)

12 C#

13 Nunit 2.4.8 Narzędzie do tworzenia i wykonywania testów jednostkowych pod .NET Umożliwia zobaczenia pokrycia powierzchniowego kodu testami Pozwala na automatyczne tworzenie programowalnych Mock Objectów Konieczne narzędzie do pożądania z metodyką TDD

14 Nunit 2.4.8

15 GhostDoc GhostDoc jest prostym pluginem do Visual Studio 2008 pozwalającym w łatwy sposób tworzyć komentarze dla klas, metod oraz atrybutów. Gdyż wiemy jak bardzo komentowanie kodu jest ważne.

16 Schemat Bazy Danych

17 Schemat Bazy Danych - Zlecenie

18 Schemat Bazy Danych – Pracownik

19 Schemat Bazy Danych – Projekt i Rozliczenia


Pobierz ppt "SZPIF – Harmonogram, Opis narzędzi, Schemat bazy danych"

Podobne prezentacje


Reklamy Google