Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Centralnym ośrodkiem wyspy jest miasto New Valianc. Znajdują się tu wszystkie ważniejsze instytucje, szkoła przetwórnie itp.. obowiązującą walutą jest.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Centralnym ośrodkiem wyspy jest miasto New Valianc. Znajdują się tu wszystkie ważniejsze instytucje, szkoła przetwórnie itp.. obowiązującą walutą jest."— Zapis prezentacji:

1 Centralnym ośrodkiem wyspy jest miasto New Valianc. Znajdują się tu wszystkie ważniejsze instytucje, szkoła przetwórnie itp.. obowiązującą walutą jest 1N$. Na całej wyspie mieszka 1000 osób. Charakterystyka wyspy: W yspa Valianc jest wolną od spalin i zanieczyszczeń oazą ciszy i spokoju. Wszystkie działania człowieka przeprowadzane są w ekologiczny i przyjazny środowisku sposób. Ekologiczne zagospodarowanie wyspy pozwala oderwać się od rzeczywistości i zapomnieć o codziennych problemach. Turystom oferujemy : Przepiękne, słoneczne plaże Wypożyczalnię sprzętu wodnego i turystycznego, Bujną i zróżnicowaną roślinność, Trasy turystyczno-krajobrazowe, Jedną z najdłuższych tras kolejki gondolowej, którą można zwiedzić większość wyspy, Wykwintne lokalne trunki z winnic i plantacji chmielu, Skosztowanie potraw niepowtarzalnej kuchni valianckiej, Punkt widokowy na Mons Ventus Możliwość poznania niepowtarzalnych, naturalnych rezerwatów przyrody. Oferta Edukacyjna : N a naszej wyspie znajduje się jeden z najlepiej wyposażonych ośrodków naukowych pracujących systemem akademickim tj., ćwiczenia i wykłady dla osób, chcących pogłębić swą wiedzę w zakresie nauk matematyczno- przyrodniczych i przedsiębiorczości, przygotowujący do nauki w szkołach wyższych. Przyszłym uczniom naszego Gimnazjum Publicznego w New Valianc dajemy możliwość wyboru kierunku wedle zainteresowań. Przy szkole znajdują się kompleks boisk sportowych, basen o wymiarach olimpijskich, oraz sala gimnastyczna. Nieopodal znajduje się kampus naszego gimnazjum, w którym będą zamieszkiwać stypendyści wraz z opiekunami.

2 V alianc jest wyspą, na której przede wszystkim stawia się na ekologię. Odpowiednie warunki do bytu zapewniamy poprzez pozyskiwanie energii dzięki odnawialnym źródłom, typu: Turbiny wiatrowe Przetwórnia biomasy Źródła geotermalne Panele słoneczne Wszystkie odpady są utylizowane i przetwarzane w energię. Nie istnieje taki problem jak śmieci. Zawsze jest tu pięknie, czysto i schludnie. Roślinność nie jest w jakikolwiek sposób zagrożona, jej piękno pozostaje nienaruszone, wszystko rozwija się w naturalnym tempie. Świeże powietrze, zawsze ładna pogoda, zniewalający krajobraz i niepowtarzalna roślinność sprawia, że co roku wyspa gości wielu turystów, ponieważ przekonali się, że właśnie na tej wyspie można odpocząć nic nie tracąc. To dzięki Wam nasza wyspa nadal jest czysta, piękna i niepowtarzalna. Dzi ę kujemy za zaufanie. Przysmaki Wyspy : Valianc posiada znakomitą i jedyną w swoim rodzaju kuchnię, która opiera się na sprawdzonych przepisach. Naszym kuchennym emploi są dania z ryb i owoców morza. Nie zabraknie także potraw innego rodzaju, nasza kuchnia jest bardzo zróżnicowana. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Naszymi lokalnymi trunkami są: wino Valianckie i piwo produkowane w tutejszych winnicy i browarze. Propagujemy zdrową i smaczną żywność! Jeżeli zafascynowała Was, a mamy taką nadzieje, wyspa Valianc, to więcej informacji możecie Państwo uzyskać na naszej stronie internetowej: www.valianc.webuda.com


Pobierz ppt "Centralnym ośrodkiem wyspy jest miasto New Valianc. Znajdują się tu wszystkie ważniejsze instytucje, szkoła przetwórnie itp.. obowiązującą walutą jest."

Podobne prezentacje


Reklamy Google