Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZSZ Technikum Liceum Profilowane Liceum Profilowane Liceum Ogólnokształcące Liceum Ogólnokształcące.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZSZ Technikum Liceum Profilowane Liceum Profilowane Liceum Ogólnokształcące Liceum Ogólnokształcące."— Zapis prezentacji:

1 ZSZ Technikum Liceum Profilowane Liceum Profilowane Liceum Ogólnokształcące Liceum Ogólnokształcące

2 Liceum Ogólnokształcące Liceum humanistyczne Liceum matematyczne Liceum biologiczno - chemiczne

3 Liceum humanistyczne

4 Liceum matematyczne

5 Liceum biologiczno - chemiczne

6 Profil: zarządzanie informacją Okres nauki: 3 lata. W roku szkolnym 2004/2005 wprowadzono trzyletnie liceum profilowane o profilu zarządzanie informacją. Profil: zarządzanie informacją Okres nauki: 3 lata. W roku szkolnym 2004/2005 wprowadzono trzyletnie liceum profilowane o profilu zarządzanie informacją.

7 Od momentu powstania szkoła przywiązuje szczególną wagę do nauczania przedmiotów informatycznych z zastosowaniem technik komputerowych. Na zajęciach uczniowie poznają obsługę i zastosowanie wielu programów do edycji tekstu, obrazu, dźwięku, filmu, narzędzia i sposoby wyszukiwania informacji w Internecie. Od momentu powstania szkoła przywiązuje szczególną wagę do nauczania przedmiotów informatycznych z zastosowaniem technik komputerowych. Na zajęciach uczniowie poznają obsługę i zastosowanie wielu programów do edycji tekstu, obrazu, dźwięku, filmu, narzędzia i sposoby wyszukiwania informacji w Internecie.

8

9

10 Szkoła dysponuje doskonale wyposażonymi pracowniami, w których prowadzone są lekcje. Szczególny nacisk przy nauczaniu przedmiotów zawodowych położono na zastosowanie technik komputerowych. Szkoła dysponuje doskonale wyposażonymi pracowniami, w których prowadzone są lekcje. Szczególny nacisk przy nauczaniu przedmiotów zawodowych położono na zastosowanie technik komputerowych.

11 Szkoła dysponuje czterema pracowniami komputerowymi wyposażonymi w 67 stanowisk komputerowych podłączonymi do sieci lokalnej i Internetu o prędkości 8 Mb/s. Szkoła dysponuje czterema pracowniami komputerowymi wyposażonymi w 67 stanowisk komputerowych podłączonymi do sieci lokalnej i Internetu o prędkości 8 Mb/s.

12 Szkoła dysponuje wzorcowo wyposażonymi pracowniami gastronomicznymi, w których odbywają się zajęcia praktyczne dające młodzieży możliwość zdobycia cennych umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodu. Szkoła dysponuje wzorcowo wyposażonymi pracowniami gastronomicznymi, w których odbywają się zajęcia praktyczne dające młodzieży możliwość zdobycia cennych umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodu.

13 Perspektywy zawodowe: Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie technik agrobiznesu może podejmować pracę w: Perspektywy zawodowe: Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie technik agrobiznesu może podejmować pracę w: przedsiębiorstwach przetwórstwa rolno- spożywczego, przedsiębiorstwach przetwórstwa rolno- spożywczego, firmach handlowych, firmach handlowych, urzędach administracji samorządowej, urzędach administracji samorządowej, własnym przedsiębiorstwie, np. gospodarstwie rolnym lub agroturystycznym. własnym przedsiębiorstwie, np. gospodarstwie rolnym lub agroturystycznym.

14 SZKOŁY ZASADNICZE SZKOŁY ZASADNICZE W Zespole Szkół w Raciążu funkcjonują następujące szkoły zasadnicze: - KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII na podbudowie gimnazjum - ŚLUSARZ na podbudowie gimnazjum - ODDZIAŁY WIELOZAWODOWE na podbudowie gimnazjum dla młodocianych

15 Zawód: kucharz małej gastronomii Charakterystyka: Kucharz zajmuje się przyrządzaniem różnego rodzaju potraw, dań, przekąsek, a nawet ciast i deserów. Charakterystyka: Kucharz zajmuje się przyrządzaniem różnego rodzaju potraw, dań, przekąsek, a nawet ciast i deserów.

16 Zawód: ślusarz Charakterystyka: Celem pracy ślusarza jest budowanie prostych konstrukcji lub konserwacja i naprawa prostych mechanizmów i wyrobów metalowych. Charakterystyka: Celem pracy ślusarza jest budowanie prostych konstrukcji lub konserwacja i naprawa prostych mechanizmów i wyrobów metalowych.

17 Zawód: oddziały wielozawodowe Charakterystyka: W oddziałach tych dokształcani są uczniowie - pracownicy młodociani w zakresie przedmiotów ogólnokształcących, którzy zawarli umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego z pracodawcą, w określonym zawodzie. Charakterystyka: W oddziałach tych dokształcani są uczniowie - pracownicy młodociani w zakresie przedmiotów ogólnokształcących, którzy zawarli umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego z pracodawcą, w określonym zawodzie.


Pobierz ppt "ZSZ Technikum Liceum Profilowane Liceum Profilowane Liceum Ogólnokształcące Liceum Ogólnokształcące."

Podobne prezentacje


Reklamy Google