Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W bibliotece…… Biblioteka przyjazna dziecku Kącik cichego czytania dla najmłodszych Od 16 września w ramach realizacji projektu Biblioteka przyjazna dziecku.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W bibliotece…… Biblioteka przyjazna dziecku Kącik cichego czytania dla najmłodszych Od 16 września w ramach realizacji projektu Biblioteka przyjazna dziecku."— Zapis prezentacji:

1 W bibliotece…… Biblioteka przyjazna dziecku Kącik cichego czytania dla najmłodszych Od 16 września w ramach realizacji projektu Biblioteka przyjazna dziecku powstawał kącik cichego czytania dla najmłodszych. Projekt zakończony został w listopadzie. W wyznaczonym dla dzieci kąciku, znajdują się specjalne p ó łeczki z książkami, wykładzina dywanowa, na kt ó rej dzieci swobodnie mogą czytać książki nawet leżąc, dodatkowo na ścianie został namalowany bajkowy widok. Zielone kolory na ścianie i bajkowy krajobraz pomagają dzieciom zrelaksować się. Dodatkowo kącik wyposażony został w Przytulanki, dla ukojenia nerw ó w oraz kolorowe jaśki (K.Psuj, A. Balcerzyk).

2 Czytaj z gwiazdami …… 10.XI gościem specjalnym w bibliotece była: Katarzyna Gajgał (z domu Biel) - urodzona 21.09.1981r, w Dębicy. Gra na pozycji środkowej. Obecnie jest zawodniczką MKS-u Dąbrowa Górnicza oraz Reprezentacji Polski, do której została powołana przez Marco Bonittę. Po jego odejściu na turniej Montreux Volley Masters do kadry powołał ją szkoleniowiec Jerzy Matlak.

3 Scrabble i Scrabble Junior rozwijają nasze umiejętności językowe.

4 VIII REGIONALNY TURNIEJ SCRABBLE SOSNOWIEC 22 PAŹDZIERNIK 2009R

5 Maluchowy Klub Scrabblowy Po raz pierwszy Maluchowy Klub Scrabblowy uczestniczył w regionalnym turnieju, który odbył się w Sosnowcu. Nasz ą szkołę reprezentowała grupa w składzie: Mateusz Smoliński, Magda Krawczyk, Anna Peroń, Joanna Pelc. W turnieju wzięło udział 11 szkół z naszego regionu. Poziom był bardzo wysoki. Mistrzostwo obroniła grupa reprezentująca SP nr 2 z Dąbrowy Górniczej. Nasza grupa, mimo iż nie zajęła miejsc w pierwszej trójce, doskonale się bawiła


Pobierz ppt "W bibliotece…… Biblioteka przyjazna dziecku Kącik cichego czytania dla najmłodszych Od 16 września w ramach realizacji projektu Biblioteka przyjazna dziecku."

Podobne prezentacje


Reklamy Google