Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kółka Szkolne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kółka Szkolne."— Zapis prezentacji:

1 Kółka Szkolne

2 Kółko chemiczne Co tydzień w każdy czwartek, w sali chemicznej o godzinie 15 z minutami odbywa się kółko chemiczne, prowadzone przez p. Marcina Wróblewskiego. W czasie kółka robimy ciekawe doświadczenia, np. elektrolizę wody.

3 Kółko matematyczne Przez jedną godzinę lekcyjną, w poniedziałek o 14:30, odbywa się kółko matematyczne, w czasie którego rozwiązujemy ciekawe zadania matematyczne.

4 Kółko informatyczne Co tydzień w każdy czwartek, w sali informatycznej o godz. 15 z minutami odbywa się kółko informatyczne, prowadzone przez p. Zofię Markowską. Na kółku informatycznym uczymy się programować w języku Pascal. Oprócz tego uczymy się obsługi programów ponadprogramowych.

5 Kółko teatralne Odbywa się w poniedziałek w sali nr 16 po lekcjach. Jest kilka grup: Bellotto, poważna, kabaretowa klas I, kabaretowa klas II. Kółko jest prowadzone przez panią Iwonę Dornarowicz.

6 SKS W każdą sobotę o godzinie 10:00 odbywa się Szkolne Kółko Sportowe, podczas którego gra się w kosza.

7 FCE W poniedziałki na ósmej lekcji i we wtorki na pierwszej lekcji odbywają się dodatkowe zajęcia z języka angielskiego.

8 Kółko niemieckie W każdy czwartek na ósmej godzinie lekcyjnej odbywa się kółko niemieckie z panią Justyną Majewską na czele.

9 Reedukacja Reedukacja z języka polskiego odbywa się w każdy wtorek na ósmej godzinie lekcyjnej, prowadzona jest przez Joannę Chojnacką-Gruchałę.

10 WYKONALI: PRZEMYSŁAW MACHNIEWSKI ANTONI KIJOWSKI JAN KAMIŃSKI


Pobierz ppt "Kółka Szkolne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google