Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sale W szkole jest 17 sal: chemiczna, biologiczna, plastyczna, polonistyczna, językowe, informatyczna, sekretariat, matematyczna, geograficzna, biblioteka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sale W szkole jest 17 sal: chemiczna, biologiczna, plastyczna, polonistyczna, językowe, informatyczna, sekretariat, matematyczna, geograficzna, biblioteka."— Zapis prezentacji:

1 Sale W szkole jest 17 sal: chemiczna, biologiczna, plastyczna, polonistyczna, językowe, informatyczna, sekretariat, matematyczna, geograficzna, biblioteka oraz stołówka.

2 Pracownia informatyczna
W sali informatycznej jest 10 komputerów. Na przerwie pracownia jest przeznaczona do użytku wszystkich, zaś w czasie lekcji ciężko pracujemy i zdobywamy wiedzę.

3 Pracownia chemiczna Jest to najnowsza pracowania w całej szkole.
Prawie na każdej lekcji robimy w niej wiele ciekawych doświadczeń. Dodatkowo odbywają się w niej zajęcia fizyczne.

4 Dodatkowo odbywają się tam zajęcia muzyczne.
Pracownia plastyczna Sala plastyczna jest jedną z największych w szkole. Są w niej dwa rzędy wspaniałych drewnianych ław. Na ścianach tej Sali wiszą wspaniałe prace utalentowanych uczniów. Dodatkowo odbywają się tam zajęcia muzyczne.

5 Pracownia biologiczna
W tej Sali odbywają się zajęcia z biologi. Na ścianach wiszą wspaniałe okazy roślin z wycieczek przyrodniczych oraz schematy budowy wszystkiego co żyje.

6 Pracownia polonistyczna
Sala polonistyczna jest to największa sala w całej szkole. Znajduje się tam wiele ławek i jeden duży telewizor.

7 Stołówka Jest to najpopularniejsze miejsce w szkole odbywają się tam inteligętne spotkania. Codziennię większość uczniów je tam obiady, które przygotowują mistrzowie kuchni z firmy pana Michała. Dodatkowo na każdej przerwie leci tam specjalnie dobrana muzyka.

8 Sale językowe W całej szkole jest pięć sal językowych. Trzy na górze i dwie na dole. Odbywają się tam zajęcia angielskiego, francuskiego i niemieckiego.

9 Biblioteka W bibliotece jest bogaty zbiór książek. Czasami odbywają się tam lekcje niemieckiego. Jest to najmniej odwiedzana sala w szkole „z powodu, iż znajduje się tam biblioteka”.

10 Sekretariat Składa się z dwóch sal, w których urzęduje pani dyrektor pani wicedyrektor i pani sekretarka. W sekretariacie podejmuje się wszystkie ważne decyzje oraz pobiera wpłaty na wycieczki i obiady.

11 Sala geograficzna Jest to druga co do wielkości sala w szkole. Jest to najciekawsza sala, znajdują się tam mapy i globusy.

12 Pracownia matematyczna
Na ścinach w tej sali znajdują się różne wzory i twierdzenia matematyczne.

13 W szkole są cztery łazienki: dwie damskie i dwie męskie.

14 Dzięki naszemu wspaniałemu korytarzowi możemy dojść do wszystkich sal.

15 Panie woźne sprzątają w naszej szkole.
Kanciapa woźnych Panie woźne sprzątają w naszej szkole.

16 Stąd wychodzą na lekcje nauczyciele.
Pokój nauczycielski Stąd wychodzą na lekcje nauczyciele.

17 Szatnia To druga sala, do której wchodzą uczniowie po przyjściu. Zmieniają tam buty i ściągają kurtki. Jest to najbardziej zatłoczone miejsce w szkole.

18 Autorzy: Michał Szpilarski Piotr Steckiewicz 2007


Pobierz ppt "Sale W szkole jest 17 sal: chemiczna, biologiczna, plastyczna, polonistyczna, językowe, informatyczna, sekretariat, matematyczna, geograficzna, biblioteka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google