Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZAJĘCIA DODATKOWE.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZAJĘCIA DODATKOWE."— Zapis prezentacji:

1 ZAJĘCIA DODATKOWE

2 KÓŁKA ZAINTERESOWAŃ Biologiczne Matematyczne Fizyczne Chemiczne
Dziennikarskie Teatralne Łacina

3 KÓŁKO BIOLOGICZNE Kółko biologiczne prowadzi nasza pani od biologii Dorota Kucharczyk. Na to kółko chodzą osoby zainteresowane biologią lub startem w olimpiadzie biologicznej.

4 Nasza kochana biologia…
Tak oto uczniowie naszej szkoły poznają tajemnice biologii na kółku.

5 KÓŁKO MATEMATYCZNE Kółko to prowadzi nasza pani od matematyki - p. Kasia Biedrzycka. Jest dla osób zainteresowanych matematyką, a także startem we wszelkich olimpiadach matematycznych np. Kangur ;)

6 KÓŁKO FIZYCZNE Kółko fizyczne prowadzi p. Katarzyna Paluch, która uczy nas fizyki. Na zajęciach rozwiązywane są problemowe zadania z fizyki i rozwijane tematy z lekcji.

7 Jeszcze trochę o fizyce..
W taki oto sposób uczniowie naszej szkoły spędzają czas poświecony na kółko fizyczne, zdobywając następne stopnie wtajemniczenia ;)

8 KÓŁKO CHEMICZNE Prowadzone jest przez p. Marcina Wróblewskiego, naszego nauczyciela od chemii. Kółko chemiczne zajmuje się przygotowaniem uczniów naszej szkoły do olimpiad chemicznych i innych konkursów.

9 Cała prawda o chemii… Tak wyglądają zajęcia z chemii :)

10 KÓŁKO TEATRALNE Kółko to prowadzone jest w naszej szkole przez p. Iwonę Dornarowicz. Dzieli się na kilka grup: Bellotto Pantomima Grupa poważna Grupa kabaretowa

11 A to fragment występu kółka teatralnego:

12 KÓŁKO TANECZNE Na kółko taneczne chodzą osoby zainteresowane tańcem.
Obok fotka ;)

13 ŁACINA Łacina w naszej szkole jest prowadzona przez p. Adrianę Trzpil. Chodzą na te zajęcia osoby, które chcą się nauczyć łaciny. Zwykle są to zajęcia z gramatyki (np. deklinacja) lub słownictwa/mowy potocznej ;).

14 Trochę o łacinie.. Cogito ergo sum Memento mori

15 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE W naszej szkole prowadzone są wszelkiego rodzaju zajęcia wyrównawcze : zajęcia wyrównawcze z matematyki reedukacja (Joanna Chojnacka - Gruchała) język polski (Urszula Kiełczewska) język polski (Janusz Lewoń) język angielski i język francuski (Magdalena Smorawińska) język angielski (Monika Tylenda) język angielski (Joanna Przybysz-Grochowska) język niemiecki (Luiza Sznaj) historia i WOS (Agata Markiewicz) geografia (Olaf Rodowald) biologia (Dorota Kucharczyk) fizyka (Katarzyna Paluch) informatyka (Zofia Markowska)

16 JESZCZE TROCHĘ O ZAJĘCIACH WYRÓWNAWCZYCH…
Zajęcia te mają na celu pomóc uczniom naszej szkoły z poszczególnych przedmiotów. Zajęcia te prowadzą nauczyciele uczący na co dzień w szkole.

17 KONIEC Autorki: Maja Tomaszewska i Iga Ławrynowicz ;)


Pobierz ppt "ZAJĘCIA DODATKOWE."

Podobne prezentacje


Reklamy Google