Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

NASZE ZWARIOWANE ŻYCIE.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "NASZE ZWARIOWANE ŻYCIE."— Zapis prezentacji:

1 NASZE ZWARIOWANE ŻYCIE

2 SPORTY EKSTREMALNE Sporty ekstremalne - sporty, których uprawianie wiąże się z większym ryzykiem niż w innych dyscyplinach. Zazwyczaj wymagają ponadprzeciętnych zdolności fizycznych lub psychicznych oraz odpowiedniego przygotowania

3 Wspinaczka – przemieszczanie się w terenie na tyle stromym, że wymaga on użycia rąk co najmniej do utrzymania równowagi. W powyższej definicji mieszczą się tak różne działalności, jak wspinanie na kilkumetrowe kamienie (bouldering) i wchodzenie na ponad ośmiokilometrowe olbrzymy. WSPINACZKA

4 BANGEE JUMPING Bungee jumping to skakanie z dużej wysokości na długiej, elastycznej linie wykonanej zwykle z około tysiąca gumowych włókien. Pierwszymi skoczkami byli rdzenni mieszkańcy wysp Pentecost (Nowe Hebryby) na Pacyfiku. Młodzi mężczyźni skakali z bambusowych wież, zabezpieczeni lianami przywiązanymi do kostek, żeby udowodnić swoją męskość oraz, według wierzeń, zapewnić plemieniu urodzaj.

5 WINDSURFING Sport wodny, uprawiany przy użyciu deski i przymocowanego do niej elastycznie pędnika żaglowego. Sport polegający na żeglowaniu podobnym do jachtowego, lecz przy pomocy innego sprzętu.

6 DZIWNE ZWIERZĘTA Albinotyczny żółw miękkoskorupowy Śluzica Golec

7 ZWARIOWANE POMYSŁY

8 TANIEC BRZUCHA Taniec brzucha jest to rodzaj tańca solowego, wykonywanego głównie, ale nie wyłącznie przez kobiety, popularnego na terenach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Jego najważniejsze cechy to ruchy bioder, brzucha, biustu i ekspresyjne gesty rąk.

9 TANIEC NOWOCZESNY Taniec nowoczesny wymaga od tancerza niezwykłej koordynacji ruchów, które muszą być bardzo wyraziste. Aby stać się dobrym tancerzem nowoczesnym, należy również opanować podstawy tańca klasycznego.

10 MOTTO ZWARIOWANEGO ŻYCIA
Nie bądź jednym z tych którzy w strachu przed niepowodzeniem nigdy niczego nie ryzykują T.Merton Nie pozwól, by strach przed działaniem wykluczył Cię z dalszej gry.


Pobierz ppt "NASZE ZWARIOWANE ŻYCIE."

Podobne prezentacje


Reklamy Google