Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasze zwariowane życie Prezentacja o naszym zwariowanym życiu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasze zwariowane życie Prezentacja o naszym zwariowanym życiu."— Zapis prezentacji:

1

2 Nasze zwariowane życie Prezentacja o naszym zwariowanym życiu.

3 Co to znaczy mieć zwariowane życie? Zwariowane życie, można by rzec niezwykłe, szalone, niebezpieczne, inne. Każdy ma swoje niezwykłe życie.

4 Życie jest naszym największym skarbem, więc należy o nie dbać. Wszyscy prowadzimy zwariowane życie, biegamy po sklepach za ciuchami, czy też wspinamy się po górach. Każdy jest inny, każdy ma swoje życie.

5 Każdy z nas jest inny. Różnimy się rasą, wyznawaną religią, wiekiem, zainteresowaniami, popkulturami czy wieloma innymi aspektami. Nasze życie polega na gonitwie, wyścigu, każdy dąży do swego celu. Niektórzy dążą do celu nawet po trupach, inni zaś są uczciwi. Każdy czasami w coś wygra, poszczęści się mu, dostanie nową prace czy wyjedzie za granice. Zakochujemy się i odkochujemy.

6 Szaleństwo, wariacje, w każdym z nas to tkwi. Każdy wygląda normalnie, chodzimy na dyskoteki, imprezy, śluby, spotkania. Lecz czasami mamy ochotę na coś szalonego np.: zjeść coś czego nigdy w życiu nie jedliśmy, spróbować czegoś nowego. Robimy często bardzo głupie rzeczy, nie uważamy, jedziemy szybko samochodem, czujemy się wolni ale często przez tą wolność, szaleństwo idziemy do więzienia, tracimy swe ukochane życie lub życie kogoś innego. Smutne prawda? Takie często jest życie, bardzo okrutne.

7 Nasze zwariowane życie – to po prostu my, tworzymy historię, wydarzenia, osiągnięcia. Zdobywamy medale, robimy niezwykłe rzeczy (czasami złe). Inwestujemy, budujemy i robimy wiele innych zwariowanych rzeczy.

8 Podsumowując: Każdy z nas jest inny i każdy ma inne zwariowane życie. Oczywiście ja też takie mam, moddinguje komputery, zwykły uczeń a robi coś takiego? Uwierzylibyście? Też mam swój mały zwariowany świat!

9 Moja teoria: Rób jak uważasz, tylko uważaj co robisz! Prezentacje wykonał: Adam Śliwowski Uczeń gimnazjum nr.7 w Koninie


Pobierz ppt "Nasze zwariowane życie Prezentacja o naszym zwariowanym życiu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google