Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jesteśmy z grupy 97/12_MF_G1 z Informatycznego Liceum Ogólnokształcącego „Comupter College” w Koszalinie. Przygotowaliśmy projekt „Statystyczny uczeń naszej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jesteśmy z grupy 97/12_MF_G1 z Informatycznego Liceum Ogólnokształcącego „Comupter College” w Koszalinie. Przygotowaliśmy projekt „Statystyczny uczeń naszej."— Zapis prezentacji:

1

2 Jesteśmy z grupy 97/12_MF_G1 z Informatycznego Liceum Ogólnokształcącego „Comupter College” w Koszalinie. Przygotowaliśmy projekt „Statystyczny uczeń naszej szkoły”. Opracowaliśmy ankiety do naszego projektu, które przeprowadziliśmy w klasach licealnych naszej szkoły.

3 Uzyskane dane z ankiet przedstawiliśmy na wykresach:

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15 W tym projekcie chcieliśmy ukazać jakie poglądy i zainteresowania mają uczniowie z naszej szkoły, oraz jak różne są ich opinie na temat szkoły oraz zajęć pozalekcyjnych. Większość uczniów poważnie podeszła do wypełnienia ankiet. Wnioski z ankiet pomogą w pracy nauczycielom oraz samorządowi szkolnemu. Dziękujemy za obejrzenie naszego projektu, mamy nadzieje, że nasza praca nie pójdzie na marne.

16 Autorzy Milena Barycka Angelika Boluk Magdalena Ćwik Anita Dudek
Jagoda Glegoła Adriana Jaworksa Daniela Karasińska Paulina Kilianek Milena Korgiel Paweł Lesiak


Pobierz ppt "Jesteśmy z grupy 97/12_MF_G1 z Informatycznego Liceum Ogólnokształcącego „Comupter College” w Koszalinie. Przygotowaliśmy projekt „Statystyczny uczeń naszej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google