Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Katarzyna Zielińska Kinga Bujak Kl. IV TI. Nazywam się Katarzyna a to jest moja koleżanka Kinga. Uczęszczamy razem do Zespołu Szkół Elektoniczno-Telekomunikacyjnych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Katarzyna Zielińska Kinga Bujak Kl. IV TI. Nazywam się Katarzyna a to jest moja koleżanka Kinga. Uczęszczamy razem do Zespołu Szkół Elektoniczno-Telekomunikacyjnych."— Zapis prezentacji:

1 Katarzyna Zielińska Kinga Bujak Kl. IV TI

2 Nazywam się Katarzyna a to jest moja koleżanka Kinga. Uczęszczamy razem do Zespołu Szkół Elektoniczno-Telekomunikacyjnych w Lesznie My name is Katarzyna and this is my friend Kinga. We go to Electronic and Telecommunication School in Leszno

3 Chodzimy do czwartej, ostatniej klasy w tej szkole. We go to the fourth, last class of this school.

4 Uwielbiam tworzyć coś nowego, na przykład filmy, pokazy slajdów. Zajmuję się również edycją fotografii oraz muzyki. I love create something new like films, slide shows. I also specialize in editing photos and music.

5 Wierzę, że zawód informatyka jest przyszłościowy zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. I truly believe that in the men’s world the role of women is changing and increasing.

6 Mój tata który jest elektrykiem zachęcił mnie do wybrania zawodu technicznego, ponieważ już w dzieciństwie lubiłam naprawiać różne rzeczy. My dad, who is an electrician, suggested that I schould choose engineering profesion because from early childhood I liked reparing things.

7 Choć nie były one udane, zauważyli moje zainteresowania techniczne i bardzo wspierali mój wybór i zachęcali mnie do pójścia do szkoły technicznej Although, I wasn't successful they noticed my technical interests and really supported my choice and encouraged to go to the technical school.

8 Kiedy moja mama lub siostra mają problem ze sprzętami domowymi, zawsze proszą mnie o pomoc. When my mum or sister have a problem with the home appliances, they always ask me for help.

9 W przyszłości chciałabym zajmować się efektami specjalnymi do filmów. Jestem kinomaniakiem. Już teraz próbuje pracować z blue i green screenem. In the future I wolud like to create the special effects for films, I am relly into cinema. I already try to work with blue and green screen.

10 Wiem że to amatorskie wykonanie ale początek jest najtrudniejszy. Mam nadzieję na dalsze sukcesy. I know it is an ameteur work but the beginning is the hardest. I hope for further success.

11 Razem z koleżanką planujemy nakręcić własny film. Ona zajmuje się scenariuszem a ja zapewniam sprzęt i obsługę techniczną. Togehter with my friend, we plan to shoot our own movie. She works on the script and I a ssurethe equipment and technical services.

12 Cieszymy się że wybrałyśmy ten zawód ponieważ mało kto umie sobie dziś wyobrazić życie bez komputerów i wysokiej technologii. We are glad that we have choosen this profession because today is difficult to imagine life without computers and high-end technology.

13 Elektryczne urządzenia są ważnym elementem codziennego życia, ich uniwersalne funkcje rozwiązują mnóstwo problemów i sprawiają że życie jest łatwiejsze. Electrical devices are important part of our everyday life, their versatile functions solve a lot of problems and definitely make life easier.

14 Thank you for Your attention Katarzyna and Kinga


Pobierz ppt "Katarzyna Zielińska Kinga Bujak Kl. IV TI. Nazywam się Katarzyna a to jest moja koleżanka Kinga. Uczęszczamy razem do Zespołu Szkół Elektoniczno-Telekomunikacyjnych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google