Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SYN®-AKE With Age-Killing Effect Powstrzymaj zmarszczki

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SYN®-AKE With Age-Killing Effect Powstrzymaj zmarszczki"— Zapis prezentacji:

1 SYN®-AKE With Age-Killing Effect Powstrzymaj zmarszczki
Zachowaj swój naturalny uśmiech

2 Zdolność do wyrażania emocji przez ekspresję twarzy jest częścią naszej komunikacji.
Młoda skóra jest jeszcze na tyle elastyczna, aby nie ulegać tym ekspresjom W starszej skórze częste, bezwiedne skurcze twarzy prowadzą już do powstania skaz w postaci zmarszczek mimicznych. Pomóż zrelaksować się swojej twarzy bez utraty zdolności do wyrażania siebie Powstrzymaj zmarszczki – Zachowaj uśmiech Pielęgnuj swoją skórę z SYN®-AKE

3 Waglerin 1 blokuje skurcze nerwowo – mięśniowe
The Temple Viper Inspirujące pochodzenie SYN®-AKE Jad węża zawiera białka dla różnych funkcji: Trawienia Paraliżu Trucia Waglerin 1 jest antagonistą receptorów acetylocholiny (nAChR) Waglerin 1 blokuje skurcze nerwowo – mięśniowe Source: McArdle, JJ, T L Lentz, V Witzemann, H Schwarz, SA Weinstein & JJ Schmidt Waglerin-1 selectively blocks the epsilon form of the muscle nicotinic acetylcholine receptor. J. Pharmacol. Exp. Therap. 289:

4 Inspirujące pochodzenie SYN®-AKE
Analiza sekwencji Waglerin 1 Inspirujące pochodzenie SYN®-AKE Aktywność Waglerin 1 opiera się na dwóch podstawowych aminokwasach oddzielonych proliną. Temple viper (Tropidoleamus wagleri)

5 Z łańcucha peptydowego…. Do produktu końcowego
Waglerin 1 Z łańcucha peptydowego…. Do produktu końcowego Redukuje peptyd łańcucha do H Redukuje boczną długość łańcucha Uformowanie C – punktu końcowego Redukuje zasadowość + boczną dlugość lańcucha

6 Beta-Ala-Pro-Dab-NH-Bzl * 2AcOH
SYN®-AKE Beta-Ala-Pro-Dab-NH-Bzl * 2AcOH   Syntetyczny trójpeptyd z wagą molową poniżej 500 Da do optymalnej penetracji skóry. Naśladowanie małej sekwencji Waglerin 1 znalezionej w jadzie Temple Viper. Nazwa INCI (aktywny) Dipeptide Diaminobutyrol Benzylamide Diacetate

7 SYN-AKE tłumi transdukcję sygnału w neuronie poprzez
SYN®-AKE – Prawdopodobny sposób działania Receptorów nikotynowych acetylocholiny (mnAChR)   Transdukcja sygnału w szczelinie synaptycznej. Botox zapobiega wydzielaniu Acetylocholiny (Ach) Waglerin 1 wiąże się z (mnAChR) i zapobiega wchłanianiu Acetylocholiny Inny mechanizm, podobny efekt. SYN-AKE tłumi transdukcję sygnału w neuronie poprzez wiązanie się z (mnAChR)

8 SYN®-AKE w skuteczności In Vitro
Skurcz unerwionych komórek mięśniowych  Częstotliwość skurczu, jako funkcja czasu po inkubacji. (Stężenie peptydu: 0.5 mM) SYN®-AKE zmniejsza skurcz komórek mięśniowych Jego działanie jest : szybkie, długotrwałe i w pełni odwracalne.

9 SYN®-AKE w skuteczności In Vitro Projekt badania
Metoda podwójnie ślepej próby i indywidualnych badań Przed / Po pomiarach 15 ochotniczek na grupę (kobiety, wiek 41-60) 28 dni stosowania 2 x dziennie Ocena działania i efektu przeciwzmarszczkowego z Primos 3D® Kurze łapki i czoło SYN-AKE (4%) porównywalne do roztworu Acetylu hexapeptide-3 (10%) - dorównuje komercyjnemu produktowi i Placebo.

10 SYN®-AKE : Redukuje wszystkie aspekty zmarszczek i kurzych łapek.
SYN®-AKE w skuteczności In Vitro Zmarszczki na kurzych łapkach Skuteczność SYN®-AKE (4%) w wygładzaniu (Ra) oraz działaniu przeciwzmarszczkowym (Rz i Rt) mierzona na kurzych łapkach po 28 dniach, w porównaniu z produktem konkurencyjnym (10%) oraz Placebo. SYN®-AKE : Redukuje wszystkie aspekty zmarszczek i kurzych łapek.

11 SYN®-AKE w skuteczności In Vitro Zmarszczki na kurzych łapkach
Pomiar w wygładzaniu (Ra) oraz działaniu przeciwzmarszczkowym (Rz i Rt) SYN-AKE (4%) mierzone na kurzych łapkach po 28 dniach. Dzień 0 Dzień 28

12 SYN®-AKE w skuteczności In Vitro Zmarszczki na czole
Skuteczność SYN®-AKE (4%) w wygładzaniu (Ra) oraz działaniu przeciwzmarszczkowym (Rz i Rt) mierzona na czole po 28 dniach, w porównaniu z produktem konkurencyjnym (10%) oraz Placebo.

13 SYN®-AKE w skuteczności In Vitro Zmarszczki na czole
Pomiar działania przeciwzmarszczkowego na wolontariuszu nr 9 (mierzone na czole po 28 dniach) Zmniejszenie głębokości zmarszczek

14 SYN®-AKE w skuteczności In Vitro Zmarszczki na czole
Pomiar działania przeciwzmarszczkowego na wolontariuszu nr 9 (mierzone na czole po 28 dniach)

15 Informacje o produkcie n
SYN®-AKE Informacje o produkcie n Zawartość substancji aktywnej: ok 2500 ppm Optymalny zakres Ph od 3 do 5.5 Stabilny / trwały w podwyższonej temperaturze (70C) do 2h Bez konserwantów Zalecane stężenie: 1-4%

16 SYN®-AKE Age Killing Effect
Stop zmarszczkom – zatrzymaj swój naturalny uśmiech Efekt BOTOXU Doskonałe właściwości wygładzające i przeciwzmarszczkowe Skuteczny przeciwko zmarszczkom mimicznym Dokładnie przetestowany dla bezpieczeństwa Łatwy z użyciu Zwycięzca Swiss Technology Award 2006

17 SYN®-AKE Age Killing Effect Produkty z SYN®-AKE
Snake Venom - Przeciwzmarszczkowy Rool-on z jadem węża do okolic oczu 12ml    Sposób użycia: Stosuj rano i wieczorem w delikatnych okolicach wokół oczu, masując ruchami kolistymi przy użyciu kulkowego apliktora.

18 SYN®-AKE Age Killing Effect Produkty z SYN®-AKE
Snake Venom - Intensywny krem przeciwzmarszczkowy z jadem węża 50ml    Sposób użycia:  Stosuj rano i wieczorem na twarz i szyję, delikatnie masując, dopóki krem nie zostanie całkowicie wchłonięty.

19 SYN®-AKE Age Killing Effect Produkty z SYN®-AKE
Snake Venom - Głęboko nawilżający krem z jadem węża SPF 15       Sposób użycia:  Stosuj rano i wieczorem na twarz i szyję, delikatnie masując, dopóki krem nie zostanie całkowicie wchłonięty.

20 SYN®-AKE Age Killing Effect Produkty z SYN®-AKE
Snake Venom - Przeciwzmarszczkowe - hydrofilowe płatki pod oczy i między brwi           Sposób użycia: Tylko do użytku profesjonalnego. Zdejmij płatki z folii i nałóż pod oczy i między brwi. Pozostaw na min. Następnie zdejmij płatki i nałóż odpowiedni krem z serii na zakończenie zabiegu.

21 SYN®-AKE Age Killing Effect Produkty z SYN®-AKE
"Siła jadu węża" przeciwzmarszczkowa maska do twarzy 30gr           Sposób użycia: Tylko do użytku profesjonalnego. Wlej 90ml wody (o temperaturze 20°C) do 30gr proszku (1 saszetka). Wymieszaj energicznie w celu uzyskania gładkiej i gęstej masy. Nałóż na twarz przy pomocy szpatułki, omijając okolice oczu. Maska zastyga po ok. 6 minutach. Pozostaw na minimum 25 minut, a następnie zdejmij maskę w całości zaczynając od dołu.


Pobierz ppt "SYN®-AKE With Age-Killing Effect Powstrzymaj zmarszczki"

Podobne prezentacje


Reklamy Google