Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KOLAGENOWY ŻEL DO MYCIA TWARZY

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KOLAGENOWY ŻEL DO MYCIA TWARZY"— Zapis prezentacji:

1 KOLAGENOWY ŻEL DO MYCIA TWARZY
To jest to, na co czekaliśmy...

2 Dlaczego produkt powstał?
Wiele naszych Konsumentek deklarowało nadwrażliwość skóry twarzy, szczególnie okolic oczu na wszelkie dostępne im mydła i żele wymagające użycia wody, niektóre wręcz oczyszczały twarz mleczkami itp. przy pomocy wacików i z pominięciem wody, co utrudniało wchłanianie się Kolagenu Naturalnego.

3 SUBSTANCJE AKTYWNE KOLAGEN LIOFILIZOWANY WYCIĄG Z ALOESU WYCIĄG Z NONI
GLICERYNA

4 KOLAGEN – jest białkiem, które stanowi ok
KOLAGEN – jest białkiem, które stanowi ok.30% całkowitej masy białka ludzkiego i aż 70% białek skóry. Kolagen wraz z elastyną tworzą w skórze właściwej sieć proteinową, która nadaje jej sprężystość i jędrność Posiada nadzwyczajną zdolność wiązania wody, przez co wpływa na prawidłowe nawilżenie skóry.

5 WYCIĄG Z ALOESU – zawiera saponiny, substancje o właściwościach kojących, ściągających, lekko odkażających i myjących; Zawarte w aloesie enzymy pomagają w usunięciu martwych komórek naskórka i wspierają jego regenerację komórkową.

6 WYCIĄG Z NONI – Uważany jest za panaceum o wszechstronnym działaniu leczniczym, upiększającym, poprawiającym samopoczucie i dodającym energii. Chroni komórki skóry przed szkodliwym działaniem środowiska zewnętrznego, stymuluje podziały keratynocytów oraz zwiększa dwukrotnie poziom oddychania komórkowego, dodając skórze energii i sił witalnych.

7 D-PANTENOL – jest aktywny biologicznie; efektywnie stymuluje wzrost i odnowę komórek, ma silne właściwości gojące w uszkodzeniach skóry i błon śluzowych; łagodzi podrażnienia i stany alergiczne Podwyższa wilgotność skóry, uelastycznia ją. GLICERYNA – nawilża skórę; osłania ją w sposób naturalny, przenikając do przestrzeni międzykomórkowych, gdzie wiąże niezbędną ilość wody. Obecność gliceryny w synergii z aminokwasami kolagenu wspomaga funkcjonowanie procesów życiowych z udziałem lipidów skórnych.

8 Dlaczego Kolagenowy Żel jest wyjątkowy?
Nie zawiera konserwantów parabenowych, jedynymi użytymi stabilizatorami, są antyoksydanty i substancje standaryzowane w żywności. Nie zawiera mydeł z grupy SLS – stosowanych powszechnie, nawet w najdroższych tego typu produktach i nawet w kosmetykach dla dzieci. Użyto prestiżowych, najlepszych substancji aktywnych, które kosmotolodzy rezerwują zazwyczaj dla przodujących kremów przeciwzmarszczkowych.

9 Czystość twarzy jest podstawą jej naturalnego piękna.
Wybór środka do mycia, winien uwzględniać indywidualne potrzeby naszej skóry.

10 DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ


Pobierz ppt "KOLAGENOWY ŻEL DO MYCIA TWARZY"

Podobne prezentacje


Reklamy Google