Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Qfer” jest to nazwa naszego miniprzedsięborstwa. Można nas znaleźć w I Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Qfer” jest to nazwa naszego miniprzedsięborstwa. Można nas znaleźć w I Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie."— Zapis prezentacji:

1 „Qfer” jest to nazwa naszego miniprzedsięborstwa. Można nas znaleźć w I Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie.

2 Nasze „Mini” zajmuje się ręcznym wyrobem biżuterii. Mamy do zaoferowania wiele wzorów broszek, kolczyków, naszyjników oraz bransoletek. Produkty te są dla dziewczyn oraz kobiet w każdym wieku, które chciałyby „coś wyjątkowego” mieć i nosić na co dzień. Nasze wyroby są niepowtarzalne, kolorowe a przede wszystkim niedrogie, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie lub też dla bliskiej osoby której chciałby podarować wyjątkowy, miły prezent. Produkt…

3 Nasz cel… W „Mini” chciałybyśmy rozwinąć naszą pasję. Mamy wiele niepowtarzalnych i ciekawych pomysłów, którymi chcemy się z wami podzielić. Wiemy, że czeka nas dużo pracy, ale cieszymy się z tego powodu, ponieważ uwielbiamy wyrabiać biżuterię, a jeszcze bardziej ją nosić. Mamy nadzieję, że nasz pomysł na miniprzedsiębiorstwo był trafny. Będziemy starać się tak wyrabiać biżuterię aby zadowolić każdego klienta. Wierzymy, że nasze wyroby będą chętnie kupowane i podziwiane, a to da nam zachętę do dalszej pracy.

4 My… Nasze „Mini” składa się z 6 dziewczyn, które uwielbiają nosić i wyrabiać biżuterię. Naszym opiekunem jest Pani Profesor Marta Kaczmarczyk, która „czuwa” nad nami oraz mobilizuje nas i zachęca do pracy.


Pobierz ppt "„Qfer” jest to nazwa naszego miniprzedsięborstwa. Można nas znaleźć w I Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google