Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Mini przedsiębiorstwo „LaBelle” II Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Mini przedsiębiorstwo „LaBelle” II Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku."— Zapis prezentacji:

1 Mini przedsiębiorstwo „LaBelle” II Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku

2 Czym się zajmujemy? Aby jako firma wyróżnić się na tle innych przedsiębiorstw postanowiłyśmy zająć się produkcją kosmetyków oraz świec. Dzięki temu realizujemy swoje zainteresowania a także doskonalimy swoje umiejętności manualne. Na chwilę obecną w naszej ofercie można znaleźć takie produkty jak:  balsam do ust  peeling do ust  peeling do ciała  mydełka peelingujące  musujące babeczki do kąpieli  świece

3 Przykłady naszych produktów Balsam do ust Świeca Mydełka

4 Nasz zespół W skład naszej firmy wchodzi osiem dziewcząt z tej samej klasy. Znamy się już od ponad roku, więc nie mamy większych problemów z komunikacją. Staramy się podejmować ważne decyzje wspólnie i zawsze bierzemy pod uwagę zdanie każdej z członkiń. Dzielimy się wykonaniem poszczególnych zadań i dbamy o wzajemną pomoc, aby utrzymać dobry nastrój w firmie.

5 Misja firmy „ LaBelle” jest jedyną jak na tą chwilę firmą w szkole o takim profilu działalności. Chcemy aby nasi klienci kojarzyli naszą firmę z pojęciem dobrej jakości oraz estetyki wykonania i naturalności. Po przez nieużywanie sztucznych konserwantów oraz częściowy recykling związany z produkcją świec chcemy być firmą przyjazną środowisku. Chciałybyśmy również cały czas starać się poszerzać nasz asortyment o nowe i ciekawe produkty i dostosowywać go do potrzeb klientów, tak aby zadowolić ich jak najlepiej, budując w ten sposób dobry wizerunek firmy.


Pobierz ppt "Mini przedsiębiorstwo „LaBelle” II Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku."

Podobne prezentacje


Reklamy Google