Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MINI PRZEDSIĘBIORSTWO „KAASSA Sp ZO.O” Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MINI PRZEDSIĘBIORSTWO „KAASSA Sp ZO.O” Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie."— Zapis prezentacji:

1 MINI PRZEDSIĘBIORSTWO „KAASSA Sp ZO.O” Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie

2 Przedmiot działalności: Przedmiotem naszej działalności, są produkty dostosowane do potrzeb lokalnego rynku. Towary rozprowadzamy nie tylko na terenie naszej szkoły, ale także innych. Na początku przeprowadzamy badania rynku, szukając odpowiedzi na pytanie: Czego tak naprawdę potrzebują uczniowie naszej szkoły? Tworzymy projekty przyszłych produktów, a gotowe wyroby poddajemy procesowi promocji i reklamy. Ciekawie przedstawiony produkt trafia do dziesiątek zadowolonych klientów. W naszych działaniach stawiamy na praktyczność i estetykę oraz na to, by każdy uczeń mógł sobie pozwolić na zakup naszych wyjątkowych produktów.

3

4 Wizja naszej działalności: W naszej działalności stawiamy na rozwój przedsiębiorstwa i jego twórców. Jak każde przedsiębiorstwo powstaliśmy dla generowania zysku, nie tylko w zakresie materialnym, ale również dla zdobywania umiejętności i doświadczenia. Bardzo ważne są dla nas nieprzeciętne pomysły produktów i ciekawa ich realizacja. Staramy się w warunkach szkolnych, stworzyć w pełni profesjonalne przedsiębiorstwo produkcyjno- handlowe.

5 Członkowie Mini Przedsiębiorstwa „KAASSA Sp ZO.O” OPIEKUN: Pani Maria Kaczorowska


Pobierz ppt "MINI PRZEDSIĘBIORSTWO „KAASSA Sp ZO.O” Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google