Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Oferujemy sprzedaż ręcznie wytwarzanych przez nas kartek na różne okazje (mi. na Boże narodzenie, Wielkanoc itp.). Kartki wykonywane będą z powszechne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Oferujemy sprzedaż ręcznie wytwarzanych przez nas kartek na różne okazje (mi. na Boże narodzenie, Wielkanoc itp.). Kartki wykonywane będą z powszechne."— Zapis prezentacji:

1

2 Oferujemy sprzedaż ręcznie wytwarzanych przez nas kartek na różne okazje (mi. na Boże narodzenie, Wielkanoc itp.). Kartki wykonywane będą z powszechne dostępnych materiałów, takich jak kolorowy papier, klej z brokatem, itp. Dostępne w formatach: *A6 *A5 Cena z nasz produkt zaczyna się od dwóch złotych, a najdroższe wyroby oferujemy w cenie dwa pięćdziesiąt.

3 Oferujemy wykonywanie zdjęć koleżeńskich na terenie szkoły. Chętnym osobą wykonamy zdjęcia, a następnie wywołamy w następujących formatach: 10x13 12x15 Kupujący mogą określić jaką chcą ilość kopi, oraz podać format zdjęcia. Cena za tą usługę wacha się od złoty dwadzieścia do złoty pięćdziesiąt.

4 Nasz produkt skierowany jest do osób będących uczniami w naszej szkole, nauczycieli, pracowników szkoły, oraz rodziców. Uważamy, że głównymi kupcami będą kobiet. Dlaczego warto kupić nasze produkty?  Jeżeli chodzi o zdjęcie, to będzie to niezapomniana pamiątka, zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach, rzadko kiedy wywołujemy zdjęcia i oprawiamy sobie w ramkę, bądź wkładamy do albumu.  Własno ręcznie wykonanie kartki to niesamowita sprawa, które świetnie nadają się na prezent z jakiejś okazji. Poza tym jest to niesamowita sprawa, gdyż obecnie nie często spotyka się z ręcznie robionymi kartkami wykonanymi przez młodych ludzi.


Pobierz ppt "Oferujemy sprzedaż ręcznie wytwarzanych przez nas kartek na różne okazje (mi. na Boże narodzenie, Wielkanoc itp.). Kartki wykonywane będą z powszechne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google