Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TRUSKAWKI przedstawiają Nas samych, czyli pokrótce to czym się zajmujemy i jakie są nasze plany na przyszłość.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TRUSKAWKI przedstawiają Nas samych, czyli pokrótce to czym się zajmujemy i jakie są nasze plany na przyszłość."— Zapis prezentacji:

1 TRUSKAWKI przedstawiają Nas samych, czyli pokrótce to czym się zajmujemy i jakie są nasze plany na przyszłość.

2 Czym się zajmujemy? Czyli STRAWBERRY HUNTER w pigułce Nasze przedsiębiorstwo „ Truskawka ” wybrało branżę rozrywkowych aplikacji mobilnych. Każda nasz gra będzie miała wspólny motyw- Truskawkę. Przewidywaną grupą konsumencką mają być osoby w wieku od 7 do 30 lat. Naszym głównym celem jest dotarcie do jak największej liczby osób, zdobycie ich zaufania i sympatii.

3 Misja i wizja czyli Truskawkowa gra, wciąga raz dwa! Naszą misją jest osiągnięcie istotnego miejsca na rynku, a także dotarcie do szerokiego grona internautów, których zachwycimy naszą aplikacją. Mamy też duże chęci gromadzenia wiedzy na temat działania naszej firmy. Wizja? Mamy nadzieję, że wraz z końcem projektu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości nie zakończymy naszej przygody z programowaniem. Mamy zamiar dalej poszerzać swoje horyzonty i tworzyć nowe aplikacje na większą skalę i o szerszej tematyce.

4 Truskawki- to my

5 Skład naszej drużyny Agnieszka Muth : To nasz dyrektor naczelny. Odpowiedzialna i nieustępliwa. Eryk Wiśniewski i Piotr Jaźniewicz: Zajmują się produkcją. Najlepsi informatycy z najlepszych. Marek Gortad i Konrad Komorowski: Marketing. Dostarczają nam ważnych informacji na temat rynku oraz potrzeb konsumenta. Aleksandra Gostomczyk: Zajmuje się finansami i swoją wiedzę w tej dziedzinie będzie mogła potwierdzić współpracując z naszym konsultantem grupy. Alicja Dubako: Zajmuje się wszystkimi sprawami organizacyjnymi. Opiekun grupy – Lidia Sokołowska Szkoła praktycznej ekonomii – młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego numer ewidencyjny – 65-4-16-10-12


Pobierz ppt "TRUSKAWKI przedstawiają Nas samych, czyli pokrótce to czym się zajmujemy i jakie są nasze plany na przyszłość."

Podobne prezentacje


Reklamy Google