Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZSP NR 5 W RUDZIE ŚLĄSKIEJ. NIEZŁE ZIÓŁKO Jesteśmy miniprzedsiębiorstwem zajmującym się produkcją i sprzedażą ekologicznych ziół i kiełków spożywczych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZSP NR 5 W RUDZIE ŚLĄSKIEJ. NIEZŁE ZIÓŁKO Jesteśmy miniprzedsiębiorstwem zajmującym się produkcją i sprzedażą ekologicznych ziół i kiełków spożywczych."— Zapis prezentacji:

1 ZSP NR 5 W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

2 NIEZŁE ZIÓŁKO Jesteśmy miniprzedsiębiorstwem zajmującym się produkcją i sprzedażą ekologicznych ziół i kiełków spożywczych na terenie naszej szkoły jak i poza nią.

3 NASZA MISJA Nasi klienci są zadowoleni z najwyższej jakości świeżych i ekologicznych ziół oraz kierunków spożywczych. NASZA WIZJA Jako firma produkująca zioła i kiełki spożywcze pragniemy aby nasze produkty, ze względu na ich wysoką jakość i świeżość trafiły do szerokiego grona odbiorców na terenie naszej szkoły jak również poza nią.

4 STOISKO MINIPRZEDSIĘBIORSTWA ●i●i

5 SKŁAD MINIPRZEDSIĘBIORSTWA Jesteśmy grupą uczniów kształcących się na kierunkach architektura krajobrazu oraz geodezja. Nasi pracownicy : Natalia Patrycja Tomasz Dominika Krzysztof Piotr Dominik Ksymena Natalia Agnieszka Jaromir Magdalena Aleksandra Marek


Pobierz ppt "ZSP NR 5 W RUDZIE ŚLĄSKIEJ. NIEZŁE ZIÓŁKO Jesteśmy miniprzedsiębiorstwem zajmującym się produkcją i sprzedażą ekologicznych ziół i kiełków spożywczych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google