Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gdzie? Pizza Omnom to firma uczniowska powstała przy II LO im. Jana Śniadeckiego w Kielcach, mieszczącego się przy ul. Śniadeckich 9.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gdzie? Pizza Omnom to firma uczniowska powstała przy II LO im. Jana Śniadeckiego w Kielcach, mieszczącego się przy ul. Śniadeckich 9."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Gdzie? Pizza Omnom to firma uczniowska powstała przy II LO im. Jana Śniadeckiego w Kielcach, mieszczącego się przy ul. Śniadeckich 9.

4 Kto? Pizza Omnom to firma, którą została założona przez 6 uczniów. Każdy z nas jest odpowiedzialny za to, w czym czuje się najlepiej. Nasze działania zmierzają nie tylko do urozmaicenia przerw w szkole, ale również zdobycia cennego doświadczenia i nauki przedsiębiorczości.

5 Co? Nasze miniprzedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą pizzy na przerwach w szkole. W ofercie, którą posiadamy znajduje się szeroki wybór ich rodzajów oraz sosów. Pizze zamawiamy w pobliskiej, sprawdzonej pizzerii, a zakupu dokonujemy po obniżonych cenach.

6 Uroczyste przecięcie wstęgi przez naszego Pierwszego Klienta

7 Firma Dyrektor naczelny: Agnieszka Bełkowska Dyrektor ds. organizacyjnych: Kinga Borowiecka Dyrektor ds. produkcji: Dagmara Kułagowska Dyrektor ds. marketingu: Adrianna Michta Dyrektor ds. finansów: Dawid Zając Wspólnik: Damian Kuśmierz Opiekun: mgr Zbigniew Sadowski


Pobierz ppt "Gdzie? Pizza Omnom to firma uczniowska powstała przy II LO im. Jana Śniadeckiego w Kielcach, mieszczącego się przy ul. Śniadeckich 9."

Podobne prezentacje


Reklamy Google