Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 1. Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali  2. Miłość wypędza z duszy bojaźń. Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " 1. Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali  2. Miłość wypędza z duszy bojaźń. Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą."— Zapis prezentacji:

1

2  1. Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali  2. Miłość wypędza z duszy bojaźń. Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze  3. Jezus Cię kocha (…) Módl się za mnie w szczególny sposób, abym nie zepsuła Jego … dzieła (…)

3 Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali

4 Miłość wypędza z duszy bojaźń. Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze

5 Jezus Cię kocha (…) Módl się za mnie w szczególny sposób, abym nie zepsuła Jego dzieła (…)

6


Pobierz ppt " 1. Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali  2. Miłość wypędza z duszy bojaźń. Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą."

Podobne prezentacje


Reklamy Google