Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Turniej warcabowy Luty 2013r W miesiącach zimowych świetlica zaoferowała swoim bywalcom udział w turnieju warcabowym. Zarówno w szkole podstawowej, jak.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Turniej warcabowy Luty 2013r W miesiącach zimowych świetlica zaoferowała swoim bywalcom udział w turnieju warcabowym. Zarówno w szkole podstawowej, jak."— Zapis prezentacji:

1

2 Turniej warcabowy Luty 2013r

3 W miesiącach zimowych świetlica zaoferowała swoim bywalcom udział w turnieju warcabowym. Zarówno w szkole podstawowej, jak i w gimnazjum do rywalizacji przystąpiło wielu uczniów, którzy z zacięciem grali w warcaby w wolnych chwilach, także na dłuższych przerwach. Ostatecznie, po długich zmaganiach, wyłonili się mistrzowie w każdej z kategorii wiekowych. Szkoła Podstawowa: W klasach I – III wyróżnienie otrzymali: Michał Ranosz (Ia) i Michał Palkij (Ia) W klasach IV – VI tytuł mistrza zdobył Roman Koza (VIb) a tytuły wicemistrzów: Maksymilian Białoń (IVa) i Damian Smoleń (VIa). Gimnazjum Tytuł mistrza zdobył Marcin Miśkowiec (IIIb) a tytuły wicemistrzów: Dawid Kulig (IIIb) i Patryk Grabolle (IIIb). Wszystkim składamy gratulacje!

4

5

6


Pobierz ppt "Turniej warcabowy Luty 2013r W miesiącach zimowych świetlica zaoferowała swoim bywalcom udział w turnieju warcabowym. Zarówno w szkole podstawowej, jak."

Podobne prezentacje


Reklamy Google