Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tablica liczbowa – dodawanie i odejmowanie Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tablica liczbowa – dodawanie i odejmowanie Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."— Zapis prezentacji:

1 Tablica liczbowa – dodawanie i odejmowanie Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

2 Tablica liczbowa – dodawanie i odejmowanie Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

3 Dodawanie i odejmowanie wewnątrz dziesiątek Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

4 Dodawanie i odejmowanie z przekroczeniem progu. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

5 Dodawanie i odejmowanie pełnych dziesiątek Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

6 Dodawanie z przekroczeniem progu Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

7 Odejmowanie z przekroczeniem progu Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Pobierz ppt "Tablica liczbowa – dodawanie i odejmowanie Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google