Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Wykład pn. "Kulturowe mieszaniny (dla) pedagogiki i edukacji.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Wykład pn. "Kulturowe mieszaniny (dla) pedagogiki i edukacji."— Zapis prezentacji:

1 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Wykład pn. "Kulturowe mieszaniny (dla) pedagogiki i edukacji. Liberatura i freestyle badawczy„ jest współfinansowany przez Unię Europejska w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

2 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Iluminacje (poznawcze) Fragment, czytanie wybuchowe Iluminacje (poznawcze) Fragment, czytanie wybuchowe Inicjacje (badawcze) przeszukiwanie humanistyki, pasaże poznawcze, kategorie rozproszone, Inicjacje (badawcze) przeszukiwanie humanistyki, pasaże poznawcze, kategorie rozproszone, metodyczny eklektyzm Inkantacje (estetyczne) Kolaże, Instalacje tekstowe, Liberatura Inkantacje (estetyczne) Kolaże, Instalacje tekstowe, Liberatura Integracje (humanistyki) Interfejsy symboliczne, podmiotowe pozycje przestrzenie między, pasaże Integracje (humanistyki) Interfejsy symboliczne, podmiotowe pozycje przestrzenie między, pasaże, labirynty, punkty przecięć, granice hybrydalnej kultury Inspiracje miejsca pozornie niepedagogiczne Inspiracje (kulturowe) miejsca pozornie niepedagogiczne Ilustracje (pedagogiczne) Ilustracje (pedagogiczne)

3 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Pedagogika jako „specjalizacja wyższego rzędu” Wrażliwość i wyobraźnia pedagogiczna a „fuszerowanie specjalności”

4 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego  pole zderzeń różnorodności i złożoności  życiodajności interakcyjnej  dialog z innością  głębia penetracji pamięci  poznawanie archiwów bólu i milczenia  poznanie archaicznych procesów i uniwersalnych matryc archetypowych (inicjacja, pragnienie, lęk, śmierć)

5 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Próby pedagogicznej wrażliwości wobec języków kultury: Jak skupić uwagę na znaczące fragmenty kultury? Jak ogarnąć wnętrze (hybrydalnej) kultury – „wybalansowanej wielości”? (G. Simmel)

6 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Dialektyka pedagogicznego czytania kultury między

7 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


Pobierz ppt "Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Wykład pn. "Kulturowe mieszaniny (dla) pedagogiki i edukacji."

Podobne prezentacje


Reklamy Google