Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Oferujemy naszym klientom niebrudzące się filiżanki. Gwarantujemy, że po użyciu nie zostaje na nich nawet najmniejszy ślad. Można opłukać je wodą, lecz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Oferujemy naszym klientom niebrudzące się filiżanki. Gwarantujemy, że po użyciu nie zostaje na nich nawet najmniejszy ślad. Można opłukać je wodą, lecz."— Zapis prezentacji:

1

2  Oferujemy naszym klientom niebrudzące się filiżanki. Gwarantujemy, że po użyciu nie zostaje na nich nawet najmniejszy ślad. Można opłukać je wodą, lecz uwierzcie, nie ma potrzeby!

3  Fili ż anki wytwarzane s ą z najlepszej porcelany, dlatego zapewniamy, ż e nasi klienci b ę d ą zadowoleni z kupna naszych fili ż anek.

4 Dzięki użyciu najlepszych materiałów są one trwalsze niż wiele innych filiżanek na rynku.

5  Do wyboru mamy wiele wzorów filiżanek, więc każdy znajdzie odpowiednią dla siebie, zarówno młodzi, jak i ci trochę starsi.

6  Nasze produkty s ą tanie i powszechnie dost ę pne. Mo ż na je znale źć w wielu sklepach na terenie ca ł ego kraju.

7  Ponadto oferujemy mo ż liwo ść zamówienia sobie fili ż anki z dowolnym motywem, który nasi klienci sami wybior ą. Nie musi on pochodzi ć z naszego katalogu.

8  Staramy si ę zrealizowa ć zamówienie w bardzo krótkim terminie, co nie wp ł ywa na jako ść produktu.

9  Cena produktu zależy od wymagań klienta ( użytego materiału, wybranego szablonu). Oferujemy jednak niskie ceny i dobrą jakość.

10  Aby pomóc naszym klientom dostarczamy nasze produkty nawet do najmniejszych sklepów.

11  Od lat cieszymy się powodzeniem na rynku i pragniemy dalej wytwarzać dla Was niebrudzące się filiżanki.

12  Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy lub do skontaktowania się z nami telefonicznie lub przez e-mail. Tarnów, ul. Zamkowa 19 Tel.: 68596254358 E-mail: fili@poczta.pl


Pobierz ppt " Oferujemy naszym klientom niebrudzące się filiżanki. Gwarantujemy, że po użyciu nie zostaje na nich nawet najmniejszy ślad. Można opłukać je wodą, lecz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google