Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PARENTIS działa na rynku od 2001 roku. Dział Informatyki może poszczycić się wieloma wdrożeniami oraz specjalnie przygotowanymi rozwiązaniami dla firm.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PARENTIS działa na rynku od 2001 roku. Dział Informatyki może poszczycić się wieloma wdrożeniami oraz specjalnie przygotowanymi rozwiązaniami dla firm."— Zapis prezentacji:

1 PARENTIS działa na rynku od 2001 roku. Dział Informatyki może poszczycić się wieloma wdrożeniami oraz specjalnie przygotowanymi rozwiązaniami dla firm. Podstawą działalności jest projektowanie informatycznych systemów użytkowych na zamówienie oraz oferowanie gotowych rozwiązań. Nasze oprogramowanie to przykład nowoczesnego narzędzia czyniącego pracę łatwą i przyjemną. Należymy do grupy Target, mającej swoją siedzibę w Kartoszynie w gminie Krokowa. Cała grupa korzysta z powodzeniem z naszych systemów CRM i Intranet.

2 Specjalizujemy się w tworzeniu informatycznych systemów użytkowych. Tworzymy oprogramowanie na zamówienie oraz oferujemy gotowe rozwiązania. W naszej ofercie znajdują się systemy typu CRM i Intranet oraz programy HotelSYSTEM i ScholarNET Prowadzimy także działalność usługową w zakresie outsourcigu IT, doradztwa, szkoleń i grafiki komputerowej.

3 Do zapoznania się z naszymi programami zapraszamy na : http://www.parentis.com.pl/intranet_test/ http://www.parentis.pl/szkola_test/ Proponujemy rozwiązania informatyczne w oparciu o: Sybase PowerBuilder Oracle, Sybase Adaptive Server Anywhere Sybase Adaptive Server Enterprise, MySQL ODBC, PostgreSQL HTML, Java, JavaScript, PHP, DHTML, MySQL, PostgreSQL, CSS

4 Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań informatycznych dla różnych sektorów. Oferta firmy obejmuje kompleksową obsługę informatyczną: analizę procesów, projektowanie rozwiązań pod klucz oraz opiekę informatyczną. Opracowane przez nas systemy są chwalone i z powodzeniem używane przez dotychczasowych użytkowników. Zapewniamy korzystne warunki współpracy.

5 Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Przez cały proces tworzenia oprogramowania lub projektów graficznych jesteśmy do Państwa dyspozycji poprzez pocztę elektroniczną lub telefon. Na podstawie ustaleń oraz otrzymanych materiałów wykonujemy nieodpłatnie projekt zlecenia, który następnie dostarczamy do zaopiniowania. Czas realizacji ustalany jest na początku z Klientem i jest uzależniony od zleconej usługi i stopnia jej skomplikowania.

6 Wszystkie informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.parentis.pl Materiały informacyjne można zamawiać poprzez formularz:

7 Zapraszamy do współpracy Parentis Sp. z o.o. Dział IT Kartoszyno, ul.Przemysłowa 5,84-110 Krokowa e-mail:info@parentis.pl REGON: 192002524 NIP 587-15-10-882


Pobierz ppt "PARENTIS działa na rynku od 2001 roku. Dział Informatyki może poszczycić się wieloma wdrożeniami oraz specjalnie przygotowanymi rozwiązaniami dla firm."

Podobne prezentacje


Reklamy Google