Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

DOBRA KARMA Przeczytaj ten krótki, ale miły tekst. Wypowiedział go Dalaj Lama u progu nowego milenium. Potrzeba niewiele czasu, żeby to przeczytać i przemyśleć.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "DOBRA KARMA Przeczytaj ten krótki, ale miły tekst. Wypowiedział go Dalaj Lama u progu nowego milenium. Potrzeba niewiele czasu, żeby to przeczytać i przemyśleć."— Zapis prezentacji:

1 DOBRA KARMA Przeczytaj ten krótki, ale miły tekst. Wypowiedział go Dalaj Lama u progu nowego milenium. Potrzeba niewiele czasu, żeby to przeczytać i przemyśleć. Nie zachowuj tej wiadomości. Jeśli Mantra opuści Cię w ciągu 96 godzin, spotka Cię miła niespodzianka. A działa to na całym świecie, nawet jeśli nie jesteś osobą przesądną… i to niezależnie od tego, w co wierzysz…

2 ŻYCIOWE RADY Miej na uwadze, że wielkie miłości i osiągnięcia niosą ze sobą wielkie ryzyko. Z każdej porażki wyciągaj naukę. Stosuj zasadę „trzech S”: Szanuj siebie. Szanuj innych. Stań się odpowiedzialny za wszystkie swoje działania.

3 Pamiętaj, że czasami nie otrzymanie tego, czego pragniesz, jest niezwykłym fartem.
Poznaj zasady, żebyś umiał je złamać, kiedy będzie trzeba. Nie pozwól, aby małe nieporozumienie zepsuło ważny związek. Kiedy zdasz sobie sprawę, że popełniłeś błąd, natychmiast zacznij go naprawiać.

4 Codziennie spędź nieco czasu w samotności.
Otwórz się na zmiany, ale nie zmieniaj swoich zalet. Pamiętaj, że czasami milczenie jest najlepszą odpowiedzią. Żyj dobrze i uczciwie. Na starość będziesz mógł spojrzeć wstecz i radować się swoim życiem.

5 Podstawą Twojego życia jest dom pełen miłości.
Kiedy nie zgadzasz się z kimś, kogo kochasz, bierz pod uwagę jedynie obecny problem. Nie wracaj do dawnych sporów. Dziel się swoją wiedzą. To sposób na nieśmiertelność. Bądź dobry dla Matki Ziemi.

6 Raz do roku pojedź w miejsce, w którym jeszcze nie byłeś.
Pamiętaj, że najlepszy związek to taki, w którym wzajemna miłość przeważa nad wzajemną potrzebą. Oceniaj swój sukces w funkcji tego, czego musiałeś się zrzec, żeby to osiągnąć. W kochaniu i gotowaniu zatracaj się zupełnie.

7 Nie zachowuj tej wiadomości. Mantra musi wyjść z Twoich rąk. A wtedy:
Wyślij tę mantrę a Twoje życie poprawi się. Nie zachowuj tej wiadomości. Mantra musi wyjść z Twoich rąk. A wtedy: Spotka Cię miła niespodzianka…


Pobierz ppt "DOBRA KARMA Przeczytaj ten krótki, ale miły tekst. Wypowiedział go Dalaj Lama u progu nowego milenium. Potrzeba niewiele czasu, żeby to przeczytać i przemyśleć."

Podobne prezentacje


Reklamy Google