Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Także i wy teraz doznajecie smutku. Znowu jednak was zobaczę i rozraduje się serce wasze, a radości waszej nikt wam nie zdoła odebrać (J 16,22)

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Także i wy teraz doznajecie smutku. Znowu jednak was zobaczę i rozraduje się serce wasze, a radości waszej nikt wam nie zdoła odebrać (J 16,22)"— Zapis prezentacji:

1 Także i wy teraz doznajecie smutku. Znowu jednak was zobaczę i rozraduje się serce wasze, a radości waszej nikt wam nie zdoła odebrać (J 16,22)

2 Nie wydawaj duszy swej smutkowi, ani nie dręcz siebie myślami. Radość serca jest życiem człowieka, a wesołość męża przedłuża dni jego (Syr 30, 21)

3 Wytłumacz sobie samemu, pociesz swoje serce i oddal długotrwały smutek od siebie; bo smutek zgubił wielu i nie ma z niego żadnego pożytku (Syr 30,23)

4 Cieszcie się sprawiedliwi i weselcie w Panu, wszyscy o prawym sercu, wznoście radosne okrzyki! (Ps 32,11)

5 Dusza nasza wyczekuje Pana, On jest naszą pomocą i tarczą. W Nim przeto raduje się nasze serce, ufamy Jego świętemu Imieniu (Ps 33, 20-21)

6 Patrzcie i bądźcie radośni, ubodzy, niech ożyje wasze serce, którzy szukacie Boga, bo Pan wysłuchuje biednych i swoimi więźniami nie gardzi (Ps 69,33-34)

7 Oto dzień, który Pan uczynił: radujmy się zeń i weselmy! (Ps 118,24)

8 Ja i tylko Ja jestem twym Pocieszycielem (Iz 51,12a)

9 Zewsząd znosimy cierpienia, lecz nie poddajemy się zwątpieniu; żyjemy w niedostatku, lecz nie rozpaczamy; znosimy prześladowania, lecz nie czujemy się osamotnieni, obalają nas na ziemię, lecz nie giniemy (2 Kor 4,8-9)

10 W końcu bracia moi, radujcie się w Panu!!! (Flp 3,1a)


Pobierz ppt "Także i wy teraz doznajecie smutku. Znowu jednak was zobaczę i rozraduje się serce wasze, a radości waszej nikt wam nie zdoła odebrać (J 16,22)"

Podobne prezentacje


Reklamy Google